Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sampon a kondicioner

medina

je dobre mat sampon aj kondis rovnakej znacky a striedat ho so samponom a kondisom inej znacky. na poskodene vlasy je fajn klorane s mangovym maslom alebo aj goldwell rich repair. a maska genera.

nicolette

ahoj :)
no ja som si zatiaľ len o tom čítala a teoreticky by som to aj vyskúšala, ale to je to, že na každom fore sa odpovede na túto tému diametrálne odlišujú, jedna tvrdí, že jej to nepomohlo, druhá, že jej to poškodilo vlasy ešte viac a tretia to vychvaľuje do nebies, aká je to úžasná vec - no vyznaj sa :DDD

nathalia09

no aj ja som počula,aj som o nom rozmýšlala,ale každá píše niečo iné,neviem,či by som to tiež mala vyskúšať,ty by si chcela?

nicolette

:-) ...inak čítala som niečo aj o brazílskom keratíne na vlasy, ale na to, ako to ľudia až príliš ospevujú, sa mi to zdá nepravdepodobné, že by to malo až také super regeneračné účinky na vlasy...

nathalia09

tak ozaj si šikulka,ak si tu stranku lepšie pozrieš,budeš tam rada chodit-ale používaj ak možeš oleje,aj si tam vlož fotky vlasov-rada by som ich tiež videla.

nicolette

šikovnica som, viem :-) no horko-ťažko som ťa našla a musím skonštatovať, že máš pekné vlasy, také husté a napriek všetkému, na fotke vyzerajú zdravé :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sampon a kondicioner - Fórum - ZDRAVIE.sk