Pod bradou

Príspevok v téme: Pod bradou
podbradok

ano presne tam ma boli ako keby som to mala natiahnute alebo neviem co. Nie je to presne taka bolest ako pri natiahnuti svalu, ale podobna. S tym rozdielom ze tam pokial viem nemam ziadny nejaky extremne velky sval o ktorom by som vedela ze existuje. Ani som sa nebuchla ani nic podobne, len dnes ked som sa sprchovala tak som chcela zaklonit hlavu a neslo, bolest nepustila. Aby ste presne vedeli kde ma to boli tak ked schadzate prstom od brady po krku tak asi na jeden clanok palca od brady, ako konci ta kost. Neviete z coho a ako tu bolest utlmit?
A ked sa uz pytam, aj ked pochybujem ze to s tym suvisy, ale dnes sa mi uz treti krat za kratku dobu (tyzden) stalo ze som sa v noci zobudila, raz sa to stalo aj cez den, a v neviem ci to bol nerv alebo co to bolo, nazvime to nerv, tak v nervi na chrbtici od lopatky az po krk ma tak svrbo-bolelo-pichalo (lepsie to opisat neviem) ale az tak ze som sa musela posadit a nic mi nepomahalo ani masirovania ani nic az sa mi slzy tlacili do oci. A potom po par minutach to ako prislo tak aj odislo tak neviem no...je pravda ze mam vyrastky na chrbtici aj skoliozu ale zeby to bolo len z toho?
ak sa vam to podarilo cele precitat tak gratulujem!! :P a ak mi viete aspon na jednu otazku odpovedat tak gratulujem druhy krat :P