Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sirael Esthetic BA

hannibalka

ja mam s nimi cerstvu a velmi zlu skusenost.. kupila som si zlavu na :primazlavy: vraj zo 100 E na 35,90 E, super celotelova japopnska masaz....na chrbat, na klby... no presne pre mna.
Masaz som absolvovala, teda nic moc, chlap sa do vas silou oprie a dnes ma boli cely chrbat, to je jedna blba skusenost.
ale co ma fakt nastvalo, to bolo to, ked som zistila, ze CENA na ich papierovom cenniku za tuto masaz je 37 E !!!!!
Tak aka zlava? V domneni, ze si kupujem zlavneny produkt som vlastne zaplatila celu cenu.
Myslim, ze su to podvodnici a uz v zivote tam nevkrocim.

suns

Dobrý Katka, na krypolizu pôjdem aj ja, mám už ďalšiu permanentku.. nemyslím si, že by ich prístroje boli necertifikované. Ak chcete mat istotu, choďte na ich stránku a napíšte im mail, i anonymne. Myslím, že všetko, čo robia, robia už dlho a overenými strojmi. Napíšte, ako ste dopadli :)

katarina0007

Dobry den, nasla som na nete, ze ste navstevovali tento salon sireal esthetik, som tam objednana na kryolipolyzu, a po prispevkoch na nete som sa zacala obavat lebo vela salonov pracuje s necertifikovanymi strojmi. Chcem sa spytat, ci ste tam nahodou nebola na kryolipolyze a ake mate so salonom skusenosti.
Dakujem

suns

Ahooj :) ja som tam dnes bola.. dostala som na narodeniny permanentku, tak som sa bola dnes opytat, o co ide.. vyzera to tam pekne :) akurat je to take sidliskove :D mam zavolat a objednat si termin, takze uvidime :) preco ?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sirael Esthetic BA - Fórum - ZDRAVIE.sk