Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vypadnutá vložka do zubu

Príspevok v téme: Vypadnutá vložka do zubu
philips

Dobrý deň,

približne v polovici júla som bol u zubárky. Do pravej dolnej päťky mi dala vložku. Dnes mi vypadla. Treba to nejako riešiť? K zubárke idem najbližšie až v októbri. Momentálne si tam dávam namiesto toho vatu. Mám aj odkrytý kanálik.

Vopred ďakujem za odpoveď
S pozdravom
philips

larickova

Poyri si članky od Stomatologov tu na strnke www.zdravie.sk.mudr.kalhil hovori že vložka tam je a ked vypadne tak sa ma bud zablombovat/, alebo ja neviem /co tam mas.Chod tam , vata nie je riesenie,/co to je za kravinu, zrejme predpokladala že vydrži ta vložka,ved s tym jes a potrava sa tam dostava.
Ked je na dovolenke ma niekto zastupovat.
Jedz na druhej strave mozes si to popukat tu stravu,j emnejsiu
Hlavne poriadne vylachni usta.vodou normalnou s vodovodu.
Ked je nieco neobvyklé tak sa tam ma ist.Mas na to pravo.Drz sa

larickova

Poyri si članky od Stomatologov tu na strnke www.zdravie.sk.mudr.kalhil hovori že vložka tam je a ked vypadne tak sa ma bud zablombovat/, alebo ja neviem /co tam mas.Chod tam , vata nie je riesenie,/co to je za kravinu, zrejme predpokladala že vydrži ta vložka,ved s tym jes a potrava sa tam dostava.

larickova

Chod tam , vata nie je riesenie,/co to je za kravinu, zrejme predpokladala že vydrži ta vložka,ved s tym jes a potrava sa tam dostava.

larickova

Chod tam , vata nie je riesenie,/co to je za kravinu, zrejme predpokladala že vydrži ta vložka,ved s tym jes a potrava sa tam dostava.

lasokrinka

hned ako ti vypadne tam chod, alebo inde nech ti urobia, aj za peniaze, to je vyvrtané, aby si ho zachovala.

niektorí si muslia že vložka je ako blomba to nie je pravda.
tej filoyifii nerozumiem lekarskej.
chod tam osobne musi ta zobrat,podvoch týždnoch sa chodi.

Matej

Hej to je bežný postup.. zrejme si tam mal hnis a zápach, ktorý bolo treba vyvetrať.. preto tá vata a nechať to otvorené.. vložka to má vyliečiť a keď to prejde a vylieči tak sa zablombuje preto ten dátum v októbri.. ale hovorím skús jej zavolať a uvidíš čo povie..

philips

Lebo raz mi už ten zub nechala ona otvorený, že si tam mám dávať vatu. Ale to bolo iba na týždeň, keď som mal problémy s bolesťami...

Matej

Riešil by som telefonátom zubárke a keď ti povie, že treba príst skôr tak si daj nový termín skôr ak povie, že stačí v októbri tak pôjdeš potom.. ale skôr si myslím, že by bolo dobré tam ísť pretože sa ti tam môže dostať potrava a môže to robiť neporiadok a nové komplikácie..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vypadnutá vložka do zubu - Fórum - ZDRAVIE.sk