Porucha telefónu

Príspevok v téme: Porucha telefónu
Kaami

Dobrý deň, ja viem táto téma asi veľmi nezapadá do tohto fóra, no ja už naozaj neviem, na koho sa obrátiť, alebo kto by mi bol ochotný poradiť, tak Vás prosím, nevedel by mi niekto pomôcť, už som úplne zúfalá. Mám Samsung Galaxy S plus od polovici mája (braný z Orangeu na paušál), prvý mesiac išiel ako hodinky, no v polovici júla sa objavili poruchy s propojením internet cez paketové dáta, mala som ich zapnuté a správne nastavené cez Orange internet (nie Orange World, takže v tom chyba nie je..), no stále nešlo načítať žiadnu stránku. Na Wi-Fi internet šlapal, okrem Android obchodu Google play (idú mi v pohode sťahovať dáta z netu, hocijaké, či filmy, pesničky z hocijakej stránky okrem Play storu), išlo mi Market načívať, no nešlo mi sťahovať žiadne aplikácie, vôbec nič, hoci pamäte mám habadej... Potom som telefón dala na reklamáciu, po 16 dňoch mi telefón vrátili s tým, že oprava nebola potrebná a že to bola údajne len chyba v nastavení. Ani nie 5 dní všetko išlo správne, no posledné tri dni mám zasa tie isté problémy, cez WiFi ide všetko okrem tzv. Marketu a cez paketové dáta sa mi internet ani nenačíta. Už netuším, kto by mi mohol pomôcť, reklamáciám v orangei príliš po spomínanej skúsenosti neverím. Prosím, o akúkoľvek odpoveď.. Prajem krásny deň. :)))))