Problem s ex

Príspevok v téme: Problem s ex
Emcaa.

Ahojte,pisem sem preto,pretoze si sama neviem vysvetlit spravanie sa mojho ex s jeho terajsou priatelkou a snad vy mi v tom pomozete a dufam,ze sa prilis nerozpisem,ale predchadza tomu par udalosti.Boli sme spolu nieco vyse 2 rokov, kvoli nezhodam a inym predstavam sme sa rozisli.O par tyzdnov bol vo vztahu s terajsou priatelkou,poznali sme ju uz obaja z jednej akcie-chaty.Tym to bolo pre mna o to tazsie,ale casom vsetko prejde,neskor som sa aj ja zoznamila s mojim priatelom.Presiel rok a stretli sme sa vsetci na jednej skole a tu zacina problem.Ex je starsi,ja a moj priatel a ona sme vsetci v jednom rocniku,tym padom sa neustale kazdodenne vidime,to by nebol problem,keby sa ona nesnazila stale ziskat moju pozornost a aby som si ju neustale co najviac vsimla-snazi sa byt v mojej blizkost,pritom miestnost je obrovska,dava si rovnake terminy ako ja,neuprimne sa na mna usmieva,ale tvari sa,ze ma v zivote nevidela-pritom sme sa spolu rozpravali na spominanej akcii,takze sa mi samozrejme nezdrav,rovnako ako ex,ktory vsade chodi s nou a vytrvalo sa nezdravia,ale pritom moju pozornost vyhladavaju. Snazim sa si to nevsimat,ale takto mi bezdvododne psychicky ublizuju,chapete to?pretoze ja nie,maju seba a laska je o dvoch,tak co si tymto dokazuju?ja sa im snazim vyhybat,ale ako pisem, oni sa snazia o opak.dakujem za vase nazory a tym ktori to aj cele docitali za trpezlivost:)

Emcaa.

Ano preniesla,rok,ktory som ich nevidela bol v pohode,ako sa hovori,zide z oci, zide z mysle.a aj tento by bol taky pri normalnom spravani spominanych a bez zbytocnych provokacii.lenze pri tomto sa to ako keby stale vracalo,predsa si s tym clovekom pocas 2 rokov nieco zazil a ked ta ignoruje totalne,rani ta to,aj ked vies,ze uz nema co,pretoze u teba definitivne skoncil.

Emcaa.

Snazim sa na nu nepozerat presne tak ako pises,ale ona naschval vyhladava situacie,kde si ju vsimnut musim-napriklad ked som vstala v miestnosti a sla na wc,hned ako to videla,sa postavila a sla tiez hned za mnou alebo sme sa taktiez stretli na skolskom plese a vzdy sa objavili pri nas na parkete vyhradne pri pomalej pesnicke a bozkavali sa.Odisli sme dalej od nich,ale je mi trapne uz aj kvoli priatelovi,ze to musi znasat.Na rozne snazenia o neutralnej a ludskej komunikacii,som od ex dostala odpoved,ze on sa mi zdravit nebude,pretoze ma pri sebe omnoho zaujimavejsrie dievca. Sklamalo ma to,pretoze som mu v zivote dost pomohla,o to viac,ale aspon vidim,ze to bol nespravny clovek. Dakujem ti za tvoje rady a urcite to takto budem robit:)

ja vravim

keď je niekto spokojný, nepotrebuje si nič dokazovať takýmito výstupmi. z toho vyplýva - oni dvaja spokojní nie sú. ale píšeš, že máš priateľa, no a ty si sa cez minulosť ešte nepreniesla?

BcMia

na tvojom mieste by som sa na nich ani nepozerala, keď sa k tebe pchá nevšímaj si ju vôbec aspoň naoko, lebo jej to len hladká ego. Chce aby si si myslela a videla ju že ona je tá lepšia keď má tvojho ex. Ale jasné že nie je.:) Radšej sa zamestnaj kamoškami a priateľom a časom ju to iste prestane baviť keď bude vidieť že je pre teba ako vzduch a že sa s ňou netrápiš. :)

BcMia

zrejme chce tvoju pozornosť lebo chce pred tebou vyzerať ako veľká hviezda čo má teraz tvojho ex... mala by si sa snažiť si to nevšímať aj ked sa to nedá, ale aspoň pred nimi sa tvár že ti to je fuk, nedaj im najavo že ti to ubližuje a vadí lebo presne o to si myslím že im ide.. môžeš si len pomyslieť svoje, to že sa ti nezdraví ani jeden ani druhý je od nich úbohé..