Albertová a cena za konzultáciu

ernest

kombo, a to preco? tomu som nepochopil. este si ju nevidela? tak to neni problem, staci ju navstivit a budes prijemne prekvapena ako som bol aj ja aj ked som uz o nej predtym pocul.

ernest

tato pani liecitelka je rozhodne velmi seriozna, mam z nej len ten najlepsi dojem. cest takym ludom zasluzia si to. mam za sebou dost skusenosti s inymi a som naozaj rad ze som ju napokon nasiel. tak nech jej zdravicko sluzi a nech robi este dobre dlho. radsej nech mladne a nestarne.

Konzultantka

Veď to takmer aj je nadprirodzená bytosť. Asi ju nepoznáš. Ak ju raz budeš potrebovať a stretneš sa s ňou, tak to pochopíš. Ak bude ona ešte žiť, lebo je už dosť stará.

Konzultantka

Ten cenník je v poriadku, nič sa tam podľa mňa nezmenilo. Ani ja som zo začiatku neplatila, lenže keď som zistila, ako na tom je Albertová finančne, tak som sama odmietla chodiť k nej zadarmo. Nie som na tom tak zle, aby ma musela dotovať chudobná žena. Takže som jednoducho sama zaviedla platby. Zdá sa to možno smiešne, keď si psychológ nedokáže vyinkasovať za svoje služby, ale beriem to tak, že ona je proste taká. Ju už v jej veku nikto nezmení. A mnohí to hlavne zneužívajú a idú k nej aj preto, lebo je ochotná s nimi sedieť zadarmo. Toto som ja odmietla. Platím teraz podľa cenníka – čiže za každú začatú polhodinu desať eur. Aj to je podľa mňa smiešna suma v porovnaní s inými psychológmi a to ani nehovorím čo by si ona za jej kvality naozaj zaslúžila.
Keď nechceš platiť, tak choď radšej k niekomu inému a nevyuživaj jej dobrotu. Ona tiež musí z niečoho žiť a aj tá ambulancia niečo stojí a bohvie aké všelijaké výdavky má, veď je to človek z mäsa a kostí, nie nejaký duch, ktorý žije zo vzduchu.

labuď

ake zmenene ceny tam vidis? ten cennik je stale rovnaky, ja tam nevidim ziadne upravy. len ona si sama urcuje, ci ti to da gratis alebo nie. a ak zacala uctovat, sa jej ani necudujem, ved nemala ani na najomne. asi kvoli takym ludom ako ty ze tam vysedavali hodiny a zadara. nejako sa musi chranit. ved chod k inemu psychologovi a uvidis tie palky.
albertova ma v cenniku 20 eur na hodinu a od poistovne nema ani fuka. a to este tych 20 eur vacsine ludi vobec neuctuje. tak co sa ti nepaci? aspon konecne zacnes platit aj ty. ja by som ti zauctovala aj za to, co si tam lapel/a doteraz.