Dienorette - antikoncepcia..

Didaaa

Ahojte, mám na predaj celé balenie tejto antikoncepcie. V prípade záujmu píšte e-mail: 30dia031@centrum.sk......cena 20€

Lenka0030

Ahojte,mám na predaj jeden blister tebletiek,antikoncepcie(chýbajú 3tablety)cena je 7€.Viac info tuzinskalenka@gmail.com

jablko

Este som nezacala, s uzivanim tabletiek,ale coskoro budem. Chcela by som sa spytat kedy mozem mat pohlavny styk pri ich uzivani

RNG

Inac farmacie stale vymyslaju nove obmeny na tie iste zakladne chemikalie, aby ziskali nove a nove patenty a nahradzalu starsie uz zname skodlivostou novymi vyrobkami na oklamanie zakaznika, lebo ucinky novsich su viacmenej rovnake, ako starsich, lebo su zalozene na prakticky tych istych zakladnych chemikaliach
,ale verejnosti su este nezname,takze ich mozu predavat aspon 10 15 rokov, kym ich pre privela sudnycy procesov nakoniec odvolaju a nahradia "lepsimi"

RNG

Uvedeny vyrobok je staronovy, pod novym menom zo spanielskej farmaceutickej firmy, zlozeny z
ETHINYLESTRADIOL (ETHINYLESTRADIOLUM)
DIENOGEST (DIENOGESTUM)
co su obe synteticke chemicke hormonalne nahrazky s hromadou skodlivych postrannych ucinkov.Vcitane smrti na krvne zrazeniny, len tak mimochodom.
Viac na to najdete napr tu
www.liekinfo.sk
Nuz ked vam to je pohodlnejsie, nez nehormonalna antikoncepsia, a ste ochotne si narusit normalne hormonalne hladiny, tak niektore za to zaplatia....

sima122333

Ahojte! ... Mám jednu otázku. Idem prvýkrat nasadiť Dienorette a pilulky začínaju od dňa pondelok a postupuju po dnoch... Ale prvu tabletku si mam dat 2-3 den kramov. A čo ked mi ten 2-3 den kramov výjde dajme tomu na stvrtok? ... aku si mam dať prvu tabletku?... Normalne mam ist od pondelku alebo začaž až štvrtkom? .. ďakujem za skore odpovede