Dienorette - antikoncepcia..

snehuliatko

Dienorette som brala rok, nedávn som vysadila ale z osobných, nie zdravotných dôvodov. Ja som s ňou bola maximálne spokojná, ako píše "piraaatka" menštruácia trvala kratšie a bezbolestne, pleť sa mi tieť upravila avšak to je badateľné cca po pol roku užívania, prsia sa mi zvačšili síce len o pol čísla ale stačí :) a dokonca som z nich schudla až dva kilá! nakoľko spôsobili, že mi nechutilo jesť tak veľmi ako predtým (čo je len dobre). Jedinou nevýhodou pre mňa bola cena pretže 30-35€ si myslím že je už dosť pálka.

piraaatka

ja ju beriem uz vyse mesiaca, je to moja prva hak a skusenosti s nou mam zatial dobre, akurat v prvom uzivani blistru som asi po 12 tabletke zacala krvacat asi dva dni to trvalo, potom uz pohodka, taktiez aj na zaciatku ako som ju zacala brat som po menstruaciu spinila este asi 5 dni, inak nespozorovala som ziadne zle ucinky, sice vraj by mala byt dobra na plet, ale nejak sa mi zda, ze som na tom stale rovnako :) ale mozno preto lebo nemam nejak vyrazne akne...ani som z nej nepribrala, a zvacsili sa mi po nej prsia, co som aj rada :) dost som sa bala tych vedlajsich ucinkov, ale tak chvalabohu ziadne sa neobjavili, este dalsou vyhodou bolo ze menstruaciu som nemala vobec taku bolestivu som mavala, iba prvy den a trvala mi max 3 dni, co predtym byvalo aj tyzden..takze som zatial spokojna :)