Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Syndróm pravého podbruška

Príspevok v téme: Syndróm pravého podbruška
denula6656

Dobrý deň.
Dcéru začalo bolieť v pravom podbrušku, lekári jej vyoperovali slepé črevo. Bolesti jej však stále pretrvávajú, teploty tak isto. Tretíkrát za leto je už v nemocnici, gynekologické vyšetrenie bolo negatívne, alergie vylúčené. Lekári to pomenovali syndróm pravého podbruška, ale nič viac o tom nevieme. Máte niekto s tým skúsenosti alebo viete nám poradiť, o čo sa jedná? Ďakujem.

Konzultantka

No čo už tí lekári nevymyslia aké diagnózy, to snáď ani nie je pravda. Onedlho budeme mať syndróm ľavej ruky, pravej ruky, syndróm ľavého ucha atď... No máme sa na čo tešiť. Keď nevedia o čo sa jedná, tak sa jednoducho vymyslí syndróm.
Ťažko ti v tomto poradiť, ja mám veľmi dobré skúsenosti s psychologičkou Ľubou Albertovou, sama som u nej viackrát bola na konzultácii. Ona sa venuje aj alternatívnej medicíne, možno by vám s dcérou vedela aspoň poradiť.

sexicek

no, teoreticky to moze byt aj problem hrubeho creva, nejake zapalove ochopenie, mozno by bola vhodna kolonoskopia, ale ved lekari vedia najlepsie

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Syndróm pravého podbruška - Fórum - ZDRAVIE.sk