Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako babu čo najrýchlejšie vzrušiť,aby bola úplne vlhká?

Allenkaaaaaa

probuh, ved na kazdu plati cosi ine. Co plati na ine sice neviem, mozem ti len napisat, co plati na mna. Mne staci, ze sa partner ku mne pritisne blizsie, objime ma, zacne bozkavat, hovorit pekne veci a som....jak vodovodny kohutik :D Pri inych chlapoch som toto nezazivala, iba pri tom aktualnom...ach :)

capricorn

ak mas nato casu kolko chces tak cajkina rada je super,ale su situacie ze casu neni a tam ucinkuje lubrikacny gel prichut jahoda :) plna penazenka zabera len na kur.. :)

cajka

v prvom rade predohra. bozkavanie , jemne, na pery uska krk rameno a pomaly ist nizsie a nizsie.. ale vzdy sa vyhni tomu najdolezitejsiemu miesto. len letmo ju pohlad po stehnach nohavickach ale nie priamo na NU .. nech sa nevie dockat kedy uz konecne ju chytis tam. som si ista ze to bude uz po 15 miutach takeho oddalovania riadne nazhavena.

Jankey

Už keď sa začneš bozkávať a hladiť prsia,bradavky,prejdeš na bruško rukou,pusinku na uško,trošku pohladíš stehna a tak okrajom po gaťkách,tak budeš potrebovať uterák....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako babu čo najrýchlejšie vzrušiť,aby bola úplne vlhká? - Fórum - ZDRAVIE.sk