Miss vlasy

Maoam

SmajliQa: jasne, tebe sa ozvem vzdy, ked ta tu zazriem :DD, veeeelmi sa tesim ze sa mas dobre a ze si to vtedy tak zmakla a super, ze idete stavat dom :DD, tak nech sa vam co najlepsie dari a nech si stastna a zdrava aj nadalej :-))

a pracujes teraz na SVK, do UK sa uz asi vracat nebudes?

smajliQa

no nejak tak,,,, stale som rovnaka, stale mam tie iste miery, ale na vahe som nestala hadam odvtedy co som ti naposledy pisala :D
nepotrebujem to.. vaha bola jednou z pricin mojej choroby...
a teraz som zdrava, stastna...
a DOMA :))
ideme s priatelom asi stavat dom,, sme sa rozhodli... :D
fakt, ja.... neviem co negativne by som pvoedala,,,, myslim, ze ludia ako my, ktorí si preziju nieco take hrozne, tak sa potom pozeraju na vsetko inak...

je to neskutocny pocit napriklad ist si do stanku na langos...
alebo vcera, sme si robili parene buchty s kakaom...
a na veceru som si dala zmrzlinu, proste,,, jem na co mam chut,, vies.. :))))

som rada ze aj ty sa tak drzis... ja som normalne vedela ze ked sa tu objavim zas na tomto fore, tak sa ozves.... len som nevedela, ci sem este chodis :))))

Maoam

SmajliQa, tak mam za sebou par operacii :-// a dve ma este cakaju a tak aj inde bolo dost problemov a stresu :-/. No dovolenku som este nestihla :-//.
SmajliQa, aku mas teraz vlastne hmotnost? Ci sa stale drzis na tom, co bolo? (pamätam si nejakych 51 - sedi? :D).
No ja som sa veru dala dost do laty :DD, co sa tohoto tyka, je to uuuuuuuuuplne iny pocit, tak sa mi lahucko chodi :D a hlavne to ovela lepsie vyzera veru.
Tak keby sa aj to ostatne dalo do poriadku, to sa trikrat prezehnam :D.
A stale si teda v UK, ci si opät doma?

smajliQa

maoam :D
ved z teba je teraz aka sexica :D
pocuuuvaj!!!!! tak ja som stale na tom istom,,,, ale som bola na dovolenke, samozrejme ze zasa nepoucitelne all inclusive, a zase som sa treti rok po sebe nechala presvedcit o tom, ze na buduci rok uz teda urcite all inclusive nechcem!!! :D
tri kila hore na dovci, ale tyzden doma, a slo to dole.. bez nejakej namahy,, prosto zasa som sa dostala do normalu,,, tkaze,,, ja som myslim ok :))) nie??? :)
a cim si si zasa presla??? vratilo sa ti nieco, co nemalo????????
davaj si pozor..

Maoam

SmajliQa: ahooooj :D, som rada ze si odpisala, tak u mna nie tak super, teda kadecim som si zasa preskakala, ale o tom nechcem tocit :D, chcela som sa ti pochvaaalit :DD, ved vies, nejak na jar sme sa o tom naposledy bavili, takze aktualne:
165cm/53,5kg
86-68-90
stehno 50,5, lytko 32,5

uz som teda skoro v cieli :D, tesim sa z toho :-)

a prepacte, ze som vam sem zasiahla do temy, uz som tisko :D

xx_yy

dakujem:-)
tak pouzivam rozne sampony (elseve,z avonu tie naturals,gliss kur.. ) momentalne ale pouzivam panthehair- lebo mi padaju :( ..
ale inak .. vzdy som ich mala dlhe,leskle..aj ked som si ich zehlila.. no :)) pouzivam aj rozne balzamy,a tie "spreje" .. :)