Aky mate obvod pasu a bokov?

ina prezyvka

no ja neviem, co sa okolo toho tak nadchynate, proste to muselo ist dolu, tak to slo :) este nieco pojde a potom napisem miery zas :)

beskyd

lost, bolo to nieco pod 80 ale uz fakt neviem ci 76, 77 alebo kolko. sak ja len tak ked som tu narazil na tuto temu, som to riesil davnejsie ked som cvicil a chcel dako vyzerat tak ma to vytacalo lebo s tou sirkou sa neda robit nic, tam mam pocit ze neni ani tuk ani svaly, len klby a vnutornosti obalene v kozi.. kedze bruchu som sa nejak nevenoval co sa cvicenia tyka.. co by sirku aj tak neovplyvnilo.

15082012

haha :DDD zaujimavé tu sa clovek aj zabaví, inak noo 75-80 na 27 r. chlapa :D co ja viem trochu malo pod cvicit so mnou ty budes naberat svaly a ja ich iba spevnovat :)) inak fakt neuveritelne tych -30 kg! ja kebyze zhodim 3 kg skacem do luftu

lost

beskyd

nemyslim ze 80 je malo...
otazne skor je, ci je to 80cm tuku alebo svalov :D

... a penazenka sa dnes uz nemeria :P kazda kreditka vazi cca 5 gramov :D

i1051.photobucket.com

beskyd

to z vasho pohladu nevyzera divne ked ma chlap uzky pas, je chudy a k tomu ma nepomerne siroke ramena? ktore su v podstate asi normalne len medzi tym pasom a ramenami je teda nepomer. s tym kontom mi je to jasne, nezijem na marse:)

flegma

Maoam - veru, a ja bola taaak zvedava, ako dopadne ten analny sex v tych ukazkovych gatiach :D
a aby mi to admini nezmazali, meriam 175 cm :)