Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pobolovanie zuba

Príspevok v téme: Pobolovanie zuba
s.

chcem sa opytat jednu otazku. zajtra idem k zubarke, lebo ma mierne poboluje zub. je to fakt len mierne, asi tam je kaz.nemam to ani opuchnute ani nic, da sa vydraz normalne, nemusim ani tabletku brat. lenze strasne sa bojim zubara.bojim sa ze mi bude cistit enrvove kanaliky.chcem sa ted aopytat, ci je moznost ze mi ich bude cistit.asi pred 3 mesiacmi mi v tom zube zapumpovalo..asi len cca 5 sekund..odvtedy vobec nic..len teraz ma trosicku poboluje.tak co, je tam len kaz???

s.

tak bola som u zubarky az dnes. v noci ma ten zub dost bolel. vyvrtala mi kaz v osmičke hore a povedala ze mi tam da taku liecivu plombu.pokial ma ten zub boliet nebude, tak mam prist o mesiac, a plombu mi zameni za normalnu.pokial zub bude boliet zrobia mi rtg a musi ist von. mate niekto sksuenosti s vytahovanim osmicky? nezvykne to byt problemove alebo vlemi boelstive?

mate59

ak je tam kaz, tak ti to vyvrta a hotovo, ak su to kanáliky, tak ti spraví RTG a vyhodnotí.Nemaj strach,dnes sú také anestetiká, že zákrok je uplne bezbolestný.

s.

a este som zabudla napisat ze je to horna stolicka a mam z nej trosku odlomene..asi to je zo zuba.alebo z plomby.neviem citim to len prstom, nedovidim tam ani.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.