Občiansky preukaz s čipom

Príspevok v téme: Občiansky preukaz s čipom
Yersinia

Stratila som občiansky preukaz, myslíte že už teraz robia OP s čipom? Dočítala som sa že čipové OP sú v "platnosti" (asi schválené) od 1. júla 2012 ale do 30. novembra 2012 bude možné vydávať OP bez čipu. Celkom nerozumiem tej formulácii :) Ak s tým niekto máte skúsenosť prosím dajte vedieť. Dík :)

lost

idealne bude, ak si ukradnem chip niekoho ineho :D aj s cislami a heslami uctov :P

len tak pridem s amputovanou rukou niekoho ineho a kupim si lamborghiny :)

lost

cip sam o sebe sa bude dat odstranit VZDY, jedine ak by bol nejak napojeny na CNS/srdce/mozog, a jeho vyradenim z prevadzky by sabotoval cloveka..

problem je, ze ak budem 1 z miliona co si chip deaktivuje, tak to je ako "najdite toho typka v obleku, prechadza sa na plazi" - tj. vytrcanie z davu extremne :)

plus, moze to byt trestne..

ale tak, som ochotny odist niekam do ciny, tam sa skovam a nebude chip :D len si zosikmit oci a zozltnut trochu :) a najdi 1 v miliarde :P

one question

tak ked vam budu chciet dat cip, mozu to robit zubari vramci svojej prace :D (pozerala som Akty X,tam im mimozemstania davali do zubov cipy).a pochybujem lost, ze by si hlavu potom pchal do mikrovlnky :p

lost

OMG, prave som si spomenil na nieco :D
ale to radsej ani nenapisem, lebo sa toho "oni" chytia :D
ale je to diabolsky plan ako kazdeho ocipovat :D:D:D
a mozno to uz robia :-O

potrebujem citacku!!! :D

milli11

Nieee, ja nechcem ziadny cip! Nechcem nic umele! Ved aj prsia mam prirodzene, hoci male, ale nic cudzie, ziadna platika. :DDD

jahodka123

Áno áno, do všetkého čipy, nech nás môžu sledovať na každom kroku, ale hlavne že to je praktickééé. Za chvíľku ich budeme mať aj pod kožou. Nech žije Matrix