Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zeny poradte..

Príspevok v téme: Zeny poradte..
adula123

potrebovala by som vediet, ... pred mesiacom som isla na dovolenku a prave vtedy mi vychadzala menstruacia, tak som vynechala ten tyzden kedy mam menstruovat a jedna som dalej dalsie balenie antikoncepcie, ale teraz idem zase niekde a menstruaciu nemozem mat, a chcela by som vediet, ci by som mohla uz druhy krat po sebe vynechat menstruaciu a uzivat zase dalsi balik liekov, ci to vadi organizmu alebo nieco podobne, alebo mam proste skor prestat douzivat stary balik a tyzden pockat a zas znova uzivat, len neviem ci budem ten tyzden chranena ked ich nedouzivam vsetky a spravim si tyzden pauzu...dakujem za odpovede..

M 25

hej, už tu bola takáto téma .. tam písali baby, že si zvyknú takto urobiť pauzu od menštruácie aj dva-tri krát po sebe, ale potom , že to nie je velmi vhodné ..

takže kludne , môžeš..

adula123

no ved na dalsi raz uz budem brat stale normalne tak ako mam aj s prestavkami, ale teraz ich dva krat vynecham, tak dufam ze sa nic zle nestane, dakujem .

rezpi

Ahoj, nemalo by sa nič stať. Len nezabudni, že telo bude totálne zblbnuté ale bude robiť tak ako ty povieš. Keď budeš ďalej brať tabletky bez prestávky menzes nedostaneš.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zeny poradte.. - Fórum - ZDRAVIE.sk