Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zlozvyk - okusovanie pier

zewa

Ja som to tiez robila, ale len kym som chodila do skoly. Asi z nervov. Zacala som chodit do prace a tam mi to uz prislo take divne chodit s okusanymi perami a vlastne ani neviem kedy som prestala. Prislo to samo. Teraz ked mam nervy, tak radsej tie pery stlacim alebo zatlacim zuby do seba.

Blondula

uz len to by bolo,aby Blondula behala po dedine so synovym dudlikom :DDD asi len tazko by som vysvetlovala,ze sa "oducam" si hryzkat kozicku :DDD
M 25...som tu pomenej,lebo mame rozchnapany dom a nemam si ani kde sadnut :-( robime nove omietky a uz tyzden zijeme ako cigani v rozbitom dome :D od pondelka pridu novy majstri tak dufam,ze od utorka budem vo svojej izbe :-( na nervy som uz :-(

.

na okusovaní úst je ten problém, že keď si raz okúšeš tú kožičku, narušíš si vnútorné prostredie a vždy máš potom potrebu to opäť okúsať :D Skús aspoň jeden deň kúsať do cumlíka..na druhý deň budeš mať to prostredie ešte stále narušené, ale skús sa tej kožičky zbaviť iba jazykom bez okusovania :D a tak o dva dni, by sa ti to tam malo zregenerovať a nebudeš mať potrebu okusovať, niečo čo tam už nie je..je to inak celkom vtipné, ale pomáha to..a potom už len pevná vôľa

zuzanka555

a najhoršie je ked ma az sanka boli a ja si stale vrátim este kus......ako je to smiešne noo ale pokúšam sa prestať :))) dúfam že mi to vide

M 25

ja som to tiež kedysi robila, ale že riadne do krvy.. radosť jesť niečo kyslé :D a aj okusovanie kožky okolo nechtov.. moja smrť! moja závislosť!
a už to nerobím .. preto píšem, že sa to dá ..
a ahoj Blondula :)) som ťa tu dlho nevidela..

Blondula

toto som robievala aj ja,ale nejak som na to zabudla...ale pri najdeni tejto temy si ich momentalne okusujem tiez :DD ale len trosku :D

M 25

ale dá sa to,čo by sa nedalo?! to je len výhovorka!
treba pevnú vôlu, ked sa pristihneš pri tom zas, tak jednoducho prestan..

ale ked sa nedá, tak sa nedá.. komu niet rady , tomu niet pomoci .. okusuj sa aj dalej ..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zlozvyk - okusovanie pier - Fórum - ZDRAVIE.sk