Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Modeling a akné

Príspevok v téme: Modeling a akné
heidi454

Chcela by som byt modelka, som vysoká a chudá, nedokázem o sebe tvrdit ze som krásna, len ostatni mi vravia, ze mám zaujímavú tvár a postavu, preco nerobím modelku. Velmi rada by som sa modelkou stala, ale problém je ze mám akné. Velmi ma to trápi, lebo vacsina modeliek má krásnu plet. Vedela by som byt modelka aj tak?

heidi454

Výsku mám 170, váhu okolo 47-48 ,a miery neviem , zatial som nezistovala a nemám tu nic s cim by som mohla, takze neviem, ale ked to zistim napisem

heidi454

Dakujem vám za rady, viem ze mi nechcete zlé, a nie M25 nemyslim si ze si zavistlivá vsak ani nevies ako vyzerám, ty si mi iba poradila :) No uvidím,chvalabohu to so mnou az tak hrozné nie je, mozno sa mi koncom puberty tvár upraví,budem sa o nu velmi starat, tak uvidíme, zato m drzte palce :)

iskierka

heidi, tym sme ale nemysleli, ze to nemas skusat
daj si to doporiadku, ved vravis, ze je to len par drobnych neskodnych pupencov :) a potom smelo na titulky;) za par rokov :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Modeling a akné - Fórum - ZDRAVIE.sk