Borelióza

ccc

keď ich začal brať,tak dúfam, že nebude taký hlúpi ako niektorí ľudia..
keď ich nedoberie,nie že sa nevylieči,môže si vypestovať rezistenciu na mikróby a to by nebolo dobre.
keď raz niekto začne ATB brať, tak by ich mal aj dobrať!!!
nedávajú sa len tak!!!
A borelioza nie je prechladnutie,je to vážna choroba!!!
a keď chcel ešte radu,tak som poradila symbiotiká,lebo sa mu potom rýchlejšie spamätá telo po tých ATB.

zuza

To je spravne, ku antibiotiku sa nema jest jogurt, ale ked s tymi antibiotikami skoncis, je jogurt velmi dobry na obnovenie crevnej mikroflory, ktora sa antibiotikami narusi

johnny

Tie antibiotika som zacal brat, len by som este chcel vediet, co tym myslia,ked na letaku je pisane,ze sa nemaju kombinovat s mliecnymi vyrobkamy, ktore zoslabuju ich ucinok, hoci niekde som cital, ze treba s ATB brat aj napr. B-komplex a tiez nejake jogurty na crevnu floru.Trochu tomu nerozumiem.Jest probio jogurty s ATB, alebo nie?

zuza

To ano, moja znama mala tiez boreliosu, na ktoru sa aj liecila. Asi po pol roku jej odobrali krv a este vzdy to nieje v poriadku.

panika

ale ved ich doberie (povedal).A probiotika nemusi brat,ale je to dobra vec.
A inak borelioza je svina.Znamej odchadzaju klby

zuza

ale ano, vysvetlila, ale ked on uz nechce brat tie antibiotika, tak urcit nebude brat nieco na posilnenie mikroflory

ccc

keď doberieš ATB daj si aspoň probiotika,najlepšie aj s prebiotikami,spolu sa to volá symbiotika.
pomôže ti to upraviť črevnú mikroflóru,lebo tá je po ATB dosť narušená