Ja neviem mam to ukoncit?

Príspevok v téme: Ja neviem mam to ukoncit?
dastmi

Caute,chcem sa opytat ... alebo ja uz neviem ako to mam nazvat,mam priatela chodim s nim vyse roka,byvame spolu,ale posledny pol rok je to podla mna dost biedne,neviem ci je vo mne chyba alebo kde uz,vobec si nemame skoro co povedat nikam nechodime len doma sme stale,ak chcem niekde ist tak bud povie ze nemame peniaze alebo robis si srandu som unaveny ,iba ked chce sex to unaveny nieje,ma tri dni volna napriklad a furt ze je unaveny,totalne je otraveny ak ho o nieco poprosim,a ked sa prituli to len prsia a susku mi hladi,uplne chore ku vsetkym je mily uzasny,no napriklad pred letom ze uzijeme si leto krasne a hovno sme si uzili tak so sevrou vsetko mozne ho bavilo ta je o 5 rokov mladsia od neho on ma 21 a ja 25 a ked som chcela ja s nim nieco hrat tenis volejbal tam ma odbil slovami ze somnou ho to nebavi,to sme boli u nich v cechach nakoniec si to vsimla jeho mamka tak som musela ist domov vlakom a bolo po lete tak som zbytok stravila doma,a ked som mala oslavu nRodenin tak ani sa neunuval prist,bolelo ma to riadne ale slubil ze mi to vynHradi,no a teraz lezim v druhej izbe on si spokojne spi a ma ma total v pecku

nicolette

fero11111
keď je človek naozaj zamilovaný, tak prehliada všetko, len aby o tú osobu neprišiel, lebo mu na nej záleží, napriek všetkému nemá triezvy pohľad na vec a stále si naivne myslí, že "veď to bude lepšie, veď on sa zmení, ešte počkám"

lost

Hmm, no teoreticky mas este celkom vyhodnu poziciu v tom, ze vztah trva pomerne kratko :)

To si neviem predstavit, aby jeden z dvoch toto robil po dobu 1/2 roka..

Bud je to na psychologa, alebo na imunologa minimalne..

Chapem ze clovek moze byt na par dni "mimo" a uplne zniceny, ALE! to nikdy alebo vobec nikdy neznamena, ze s tym nema co robit, nema to riesit, to hadam neveri, ze mu padne z oblohy traktor ktory ho prebudi alebo co :)

Nemozem povedat ci ukoncit alebo nie, lebo ten vztah osobne nezijem a tak by som nemohol objektivne rozhodnut :) Ale pride mi to divne..

Ale jedine co odporucam je,
tik. tak.
tik... tak...
..
tikkk.. ttakkkkk.

Neviem, ale mam pocit ze by to chcelo sa rozhodnut co najskor :) ak sa nezmeni, a ak beriem striktne len tie data o ktorych pises, tak to je marnenie zivota podla mna :(

nicolette

to si aj ja vravím a aj napriek tomu, že sme obaja veľmi tvrdohlavé povahy, takmer vždy som to ja, kto ustúpi alebo sa snaží naviazať komunikáciu napr. po hádke

nicolette

normálne si sadnite, buchni po stole :) a povedz mu, čo sa ti nepáči... ja som to už tiež skúšala, no asi nepadli moje slová na úrodnú pôdu, lebo sa nič nezmenilo.. my sme spolu už 4 a pol roka, je to dosť, tiež som si už párkrát kládla otázku, či nestrácam zbytočne čas, či ma naozaj ešte miluje (lebo ja jeho veľmi) alebo je so mnou už len zo zvyku... stále mi vraví ako ma miluje, ale nie je to len o rečiach, treba to aj dokázať... keď sa s ním chcem baviť, tak mi hneď povie, že nemám pravdu, že to tak nie je a neberie to vážne... inak je náš vzťah pekný, ale toto mi dosť prekáža..

dastmi

dakujem dnes som sa s nim porozpravala teda ja som vravela on bol ticho nezmohol sa na nic len na to ze a co by si chcela akoze robit? co si myslis ze len chalani maju vymyslat furt?

dastmi

SEBCI !!! :) ako mrzi ma to ale ja jeho chovanie neunasam,ja som pri nom uplne ina,utiahnuta,ziadne iskry v ociach nic,neustale ked ideme trebars do obchodu tak pokukuje po druhych,proste aj na nete maze historiu kuka so mlade pipinky alebo veci o sexe,potom to maze ,a ja ak nahodou to uvidim tak potom ked som sama pozeram tak na seba,vidim sa tucna skareda nezaujima ved to je normalne uz na psychiku