Ahojte Co je pre Vas zmysel zivota ? Co je pre Vas zivotna hnacia sila ?

sexicek

mal som kamosa, ktory s nadsenim zvykol vravievat, ze on uz pochopil, co je zmyslom zivota : na zaciatku nezny, potom intenzivny vasnivy sex
len neviem, co bude potom so sebou robit, ked sa mu uz nepostavi

Jessi_1111

Pre mňa je to rodina, na prvom mieste vždy rodina, láska, zdravie - tri najdôležitejšie veci, bez ktorých sa nedá žiť. A keď je rodina, láska/šťastie a zdravie, tak už nie je čo riešiť, potom sa to odvíja od seba. A ja to mám, aj v zvieratách vidím veľký zmysel života, pre každého je to niečo iné. Ale čo to hľadá v tejto rubrike...:-)

eva321

Pre mňa bude fakt velký úspech to, že dokončím strednú školu :P a hnacia sila? Ja mám skôr brzdnú silu :P

Mjr.Matrix

Zmysel zivota ako nas ludi spociva venovat sa procesu postupneho zdokonalovania sa ako len prezivat a prizerat sa ako sa nam nas cas zivota len skracuje stale mame moznost si to uvedomit

lost

ze 42 !! :D
pekne pekne :)

hnacia sila?
prevazne vyprazane rezne :)

ale pravdepodobne fakt, ze uz som 23 rokov na sebe makal (ci uz ako lenivec, alebo ako blazon), tak mam sakra nejake pravo a moralny narok na dochodok a oddych a vychutnanie si daneho vypestovaneho ovocia :)

a co je uspech?

velmi subjektivna odpoved, ale podla mna staci ak je clovek sam so sebou spokojny, ci uz ma 5 vysokych skol, alebo ani zakladnu dokoncenu, ci uz byva v zamku, alebo je bezdomovec, pointa je, aby sa skutocne zo srdca usmieval :)

a ak mu to staci, tak je OK

ak si niekto stanovi vyssi ciel, napr deti, atd.. tak hold prenasleduje ten ciel :)