NEVERA ... len taká štatistika

pluska

zena - nepodviedla, (aj ked niekedy uz nevladzem a nemam sil zvladat tak strasne zriedkave chute mojho frajera)... riesit to budem asi rozchodom

sususu

obe nevery sa rataju...aj ked na nete nedochadza k osobnemu kontaktu...urcite by mi viac vadila nevera v bordeli. to by bol koniec. ak by som sa dozvedela o flirtovani na nete, tak by som to zatrhla...ak by napriek tomu pokracovala, opat by som to skoncila.

xxxy

Fofon3 .... aj to sa ráta čo si napísal :) ... a asi aj bozkávanie, ale to bolo najviac čo som spravila. A už ani to nechcem nikdy spraviť, lebo to strašne otrasie dôverou vo vzťahu :(

fofon3

no ja neviem ci je to az taka nevera. co je horsie - ked chlap raz za sto rokov zakotvi pri nejakej opijacskej chlapskej party v bordeli, alebo ked baba dlhodobo platonicky sniva o inom, chatuje s nim do noci a robia virtualny sex na internete, aj ked sa v zivote nestretli? (a asi ani nestretnu?)

sususu

som zena a normalne som nikdy nepodviedla. raz sa mi ale stale ked som sa rozisla s priatelom a vratila sa k byvalemu ze sa ten predchadzajuci velmi o mna snazil a skoncili sme v posteli. je to podvod ale asi z takeho dovodu ked nevies kam...