Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aby som sa mal kde vyrozpravat

lost

vinea

tak ale karfiol :D

to je o praktickosti :)

pretoze vyprazat 1 sa neoplati :)

jest treba tak ci tak a stupaju naklady ak to robim po jednom :D

ak dam tri, tak su naklady 3x mensie :) 3x menej umyvam a pouzivam jar, setrim aj vodu atd :D

ale to nepozorujem len v tomto pripade, v tom parku, ale prakticky vsade.. a mozno je to nepriestrelne absolutne pravidlo, a ak sa najde niekto, kto nic nema a chce, tak on ma, len na tajnych uctoch a chce viac :D

vinea

To tak býva lost...tí čo majú najmenej, vedia sa aj o tú trochu...málo, podeliť...rozdať :)
A čo majú veľa...chcú ešte viac
Ako sa to hovorí??....s jedlom rastie chuť :-) Viď seba a 3 hlávky karfiolu hehe :D Srandujeeem ;-)
Ja veľmi rada vyváram vypekám a mám rada aj ľudí, čo radi papajú ;-) Takýto ľudia si totiž vedia vychutnať užívať a mať pôžitok aj z iných vecí a činností atd atd...ako je len jedenie :DDDD

lost

tak som sa chcel pochvalit ze mam velku nadrz, no nie ??? :D:D

Viete comu ja nerozumiem?

Preco ludia co maju najmenej davaju najviac ?

Vysvetlenie:
idem si po parku so psom a tam je jedna pani, ktora konzumuje chlieb, dva platky a medzi tym pasteka ci co.. a ked ma zjedenu polovicu, alebo okolo dvoch tretin nanajvys, tak si vsimne mojho psa, pyta sa ci ho moze pohladkat, pes jasne zaciti jedlo, a dalej uz si to viete domysliet :D

nie som si celkom isty, ale mozno to bola jedna z tych pani, ktore su v parku kazdy den, resp. viac ako "priemer" - iste chapete kam tym mierim.

A proste, aj ked som sa snazil so svojim psom rozpravat, ze uz staci, ona nie a nie prestat :D

asi nepochopim teda... :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aby som sa mal kde vyrozpravat - Fórum - ZDRAVIE.sk