Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aby som sa mal kde vyrozpravat

vinea

hehe :DDDDDDDD

Lost...prefackaj sa za ten slovník lebo Ťa ja dojdem prefackať :DDD Ja takto tiež zvyknem aby sa mi uľavilo, no nie na verejnosti hehe :DDDD

...o koľko litrov si prišiel? ;-) Ja budem zajtra...upss...vlastne už dnes robiť karfiól :-) A to fakt Ty zošrotuješ 3 hlávky karfiólu??? :D Teba je asi lepšie šatiť než živiť :DDD

nooo a pan d....to cez ten telefón tiež zaklincoval....čo by robkal hehe :DDD

Mate....čo my dvaja tu robkáme? :DD

No mne sa táto téma príspevok náhodou lúbka....veď ako písal pan d.....aspoň sa má človek kde vyrozprávať :D ;-)

PS:...a už som aj ja na túto stránku zdravia pridala svoj príspevok :D

pan d.

Lost, vyjeb sa na duchov, bud realista a povedz si, ze po smrti uz nic nie je a uvidis ako sladko sa ti bude spat: Ber to pozitivne, scipnes, zhnijes a ani pes po tebe nestekne:DDD cierny humor.

lost

ja mam dnes strach z bubakov, lebo tam nieco klope...
fakt sa tam bojim ist :D
ved je tma, co ak tam niekto bude ???

pan d.

Zistil som, ze niektore slovicka neviem co znamenaju ani po slovensky:D Ako sa ich mam naucit?
Dneska budem buvinkat jak babatko, uz mam liek na spanie.

pan d.

Hej, touch my pants and I bet you feel nuts and I touch your lungs, only you can make screaming for back more and more. Doktorka je super, ale serie na mna. Len pekne papkaj lieciky, aby ti totalne jeblo. Slovensko je o nicom, je tu bieda, nevidite. Ja vam pomozem, uteciem:D
Prepacte, ale chcem pisat len tak od veci.
Shake my ass and you shake your breast I want more. Put it on me. YOur moist vagina will ich bewirtschaften.

pan d.

Uz nic. Ja az tak poctivo necitam prispevky, mam taku povahu:D
A co si chcel ty?:D Aby som ... karfiol?:DDD Cez telefon? Ja by som masturboval a tym by som ten karfiol ocistil. TO je napad, ze?:D Asi blazniem, ale v mojokm pripade je to ok. Dnes som bol u doktorky, aby mi predpisala lieky, normalne bola nervozna, ked som jej povedal, ze nepocujem ziadne hlasy a nemam ziadne vidiny:D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aby som sa mal kde vyrozpravat - Fórum - ZDRAVIE.sk