Aby som sa mal kde vyrozpravat

vinea

Ahojte chlapci ;-)

Takže lost štrajkuje :) Taaak sa mu dotyčná asi páči, keď ma takú výdrž :) Tak nech stávku vyhrá :) Držím mu palce ;-)

No a zdravím Mateho a pana d :)

pan d.

Ak si uvedomujem svoju psychicku chorobu, mozem byt skutocne psychicky chory? Ak dokazem spravit kvalitne preklad, ucit sa, zabavat sa, mozem mat schizo?

pan d.

Boha (sorry) ti Nemci sa maju jak prasate v zite. Stastie, ze viem nemecky:DDDDDDDDDDDDDDDDD
Dnes som prekladal jednu webku za dvanast eur:D Oni nechapu, preco mam tak nizku cenu:DDDDDDD Dumping prices, ci nejak tak, mozem si to dovolit.

pan d.

Na psychiatrii bolo super, skoda, ze mi bolo vtedy na picu, hoci, zabavil som sa aj tak, ale na buduce to tam roztocime:D Jeden knaz mi povedal, ze nemam schizo, tak ja neviem.

pan d.

Ja som zazil na vlastnej kozi aj trapenie necistym duchom, dokonca sa mi pred mojim utrpenim ukazal, bol v takej zlatej ziare. Potom som viac ako polroka vracal kazdych pat minut, myslel som si, ze je po mne. Skoncilo to vtedy, ked som isiel na exorcizmus za tak vzdelanym clovekom, ze to bola bomba. Na prvom exorcizme ho vyhnal. Jeho prve meno zacina na I.:D

pan d.

Ja nie som vobec zasadovy:D Asi pojdem znovu na exorcizmus:D Ja by som mohol napisat knihu o tych kontaktoch, co som zazil. To by mi asi ani nikto neuveril. Bomba! Mat schizo je bomba!