Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aby som sa mal kde vyrozpravat

lost

:D

ja idem citat knihu, preco by som mal cakat na koniec v nervoch :D
klud a pokoj :D
a samrole, tri som uz mal, ale nechutili ako by mali !!! :D

mozno dalsie budu :)

PoPotvorka

no nadavky nepomahaju ,tak ...
ako zistit ci maju admini volno?
... AKA SKAREDAAAA FARBAAA
... NEZNASAM BIELUUU .... bleeee ... fuuuuj

lost

haha :D no necham si ten karfiol ako suvenir, pamiatku :D

nech mi tento den pripomina :D

hadam neexistuje clovek na svete, co by zbieral cisto len negativnesuveniry :D budem prvy :D

Juchu

No vidis, a ide sa k moru :D Pribal si aj tie karfioly :D Mozes ich hadzat do ludi na plazi..

Dobru chut ti prajem a ja padam prec :)

lost

a prave odbila hodina, teraz neviem ci maju admini volno, alebo to tu umyselne nechali mnou spominancyh 60 minut na to, aby som vypadol :D

lost

aj keby bol prst OK, uz aj tak nemam chut na karfiol (jedine ze by mi padol na hlavu z cireho neba).. neviem co s tymi 2 co zostali, jeden sa rozletel :D
fakt genialy boxovaci "pytel" len sa mi to fakt nechce upratovat..
cely karfiol bol super napad (THX55) ako si sprijemnit piatok a teraz som mal blby syr :D

ale pockat !!

do....... ja som zabudol ze mam doma samrole :D ved som ich kupil spolu s karfiolom :D

inac som chcel kupit 9 hlav karfiolu, lebo ja mam velky zaludok, neviem ale to by som ich asi fakt zacal trieskat o hocico co mi napadne, ale nastastie mam le n3

hahhahahaha

stastie v nestai buhhahahah

:D:DD

idem jest samroleeeeeeeee

lost

netusim ako prst , ale neviem ako si umyt ruku teraz, a asi nekrvaca, ale neriskujem to dat dole !!

pretoze sakra, aj ten prihoranu leukoplast bol zabaleny tak, ze sa nedal rozbalit, co pojdem osobne hodit o hlavu tomu, kto mi to predal a to coskoro, proste nerozbalitelny leukoplast ci co je to za tu blbost je ocom :D

to je fuk

syr bol maly, asi taky aky ma kuchar penis, smejdi

ale stalo to 5 eur :D

kks, ze 5 eur, to je urazka, take lacne zradlo :D

to ej fuk, milujem tento svet

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aby som sa mal kde vyrozpravat - Fórum - ZDRAVIE.sk