Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aby som sa mal kde vyrozpravat

pan d.

Ja ostanem verny dobijaniu kreditu, hoci sa mi to neoplati, ja som zasadovy. Nechcem ziaden pausal. Este mozno ten fix a dali by mi novy mobile, len dufam, ze nebude dotykovy, to by ma slak trafil.

pan d.

No, ja mam mladu kartu, mam ju asi rok. Ja som musel zaplatit pokutu, lebo som sa vykaslal na platenie faktur:D Kazda sranda nieco stoji:D

mate59

vinea - zdravím ťa po dlhšom odmlčaní, máš pravdu, je pekne, tak poobedie trávim na biku,len už to chce pri návrate k domovu natiahnuť termotriko,ale stále vyrážam s tým,že dnes je to naposledy, že sa počasko pokazí,no nech len vydrží.
S tou SIM kartou si ma prekvapila,ja mám simku od Tmobilu stále povodnú myslím od roku 1997-8, neviem presne,ale vtedy sa Tmobile volal Pegas a slúži mi dobre,je zaujímavé, keď ju vyberiem a vidím tam staré logo okrídleného Pegasa,takže životnost tej mojej je neskutočne dlhá.
Pan d. keď tak často dobíjaš,oplatí sa ti skôr paušál, si nerozmýšlal nad tým?Ja mám paušál stále,ešte z dôb, keď sme nosili tie tehly s vyťahovacou anténkou,to už je fakt dávno.

vinea

pan d....tak možno si si mal vybrať simku z foniku a poriadne ju dobiť :D
Poskákať po nej, hodiť ju o stenu, "vafackať" ju z jednej strany sim z druhej strany sim atd atd :DD
By sa umúdrila a už poslúchala :)
Počuj, koľko ju máš rokov?
Mne toto začalo blbnúť ale po vyše 8r či koľkých a potom mi na predajni povedali, že aj sim karta má svoju "životnosť" a že to mi ešte dlllho vydržala, lebo bežne je to takých 4-5r :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aby som sa mal kde vyrozpravat - Fórum - ZDRAVIE.sk