Aby som sa mal kde vyrozpravat

pan d.

No, to je nejaka haluzina. Najprv ma strasia, ze platnost karty konci dnes a potom mi povie pracovnicka ST, ze mi staci dobit kredit raz rocne. Ja si dobijam pritom kredit tak trikrat mesacne.
Ale ok, zistil som, co som chcel a to je podstatne.

vinea

pan d :) veď to je dáka haluzina či čo? :D Dobíjaš si ho 3x do mesiaca a pritom mu stačí 1x ročne a aj tak si písal, že Ti prišla sms, že Ti platnosť karty končí atd...hm? :)
Inak ja mám tiež jeden fónik na dobíjanie a tam je podmienka, že aspoň raz za 3 mesiace si dobiť :) Takže to máš dobre, že mu stačí 1x ročne :DD

pan d.

No, uz som zistil, ako to je s mojim mobilom. Musim si minimalne raz rocne dobit kredit. Ja si ho dobijam trikrat mesacne:D

vinea

Ahojte chlapci :-)

ufff...človek tu pár dní nebol a nestačím sa diviť čo sa s touto stránkou porobilo :D
No neviem, mne sa predtým lúbkala viac, bola taká farebnejšie a asi aj prehľadnejšia (však hej, človek si na všetko zvykne keď mu iné neostáva hehe) no a teraz je to len jedna veľká šedá masa :DD
Asi chceli splynúť s davom, stať sa šedou nezáživnou masou ;)) Dosť, že život je neraz tak málo farebný....ešte aj oni)

Jéj pan d :) aj Ty si na pokeci? :) škoda, že neviem Tvoj nick :))
Lost tam je :)) lenže nemá tam svoju fotečku :D
A zas keby som Vám ja povedala svoj nick, tak ja tam mám svoje fotky, tak to by nebolo príliš fér voči mne hehe :DD

Mate asi niekde bicykluje keď je tieto dni tak krásne...ešte asi posledné slniečkové dníčky :)
Ja mám tento mesiac fakt blbý, už aby bol november :D Tak dúfam, že október ok dopadne :)
Majte sa chlapci (Mate pan d lost) čo najlepšie ;-)

pan d.

Lost, prosim ta, porad. Ja mam mobil na kartu, cize si dobijam kredit. Prisla mi sms, ze platnost karty konci dnes. Co to pre Boha znamena? Budem si musiet kupit nove cislo, aby som mohol volat?
Dakujem za radu.

pan d.

Was sie will, bekommt sie auch /co chce aj dostane/:D
www.youtube.com
Snivalo sa mi, ze som dostal zo slovenciny patku z diktatu:D Ja som tri roky na gymnaziu opisoval, ked bola nejaka pisomka, ja mam z toho dodnes traumu. Ja nemam precitanu ani jednu knihu z povinnej literatury. Asi si tie knihy budem musiet precitat, aby som pokojnejsie spaval. Vidis lost to je diaznoza?:D
Na maturite som si vytiahol temu Biblia:DDD Ze by znamenie? Premonition?:D

pan d.

Ja mam taku diagnozu, ze sa stale musim zdokonalovat v nemcine. Uz som prebral ja ani neviem myslim ze styridsatpat lekcii:D

pan d.

Ja som si upravil profil na azete, lebo som tam mal len to, ze mam tridsattri rokov /Kristove roky/. Take peklo, ake som zazival v priebehu poslednych dvoch rokov, myslim, ze ani v pekle nezazijem...