Stále plačem, chcem zomrieť!

Príspevok v téme: Stále plačem, chcem zomrieť!
nevladajuca

čo mám robiť?? ja už tu nevládzem byť na tomto svete...keby som nemala rodičov a blízkych, dávno by som už niečo spáchala, ale už len kvôli tomu, aby som im neublížila to tu musím trpieť, je mi zo všetkého zle a len plačem, každá sekunda je pre mňa ako rok trvania..a to mám len 23 rokov a bohužiaľ celý život pred sebou, čo druhí by zaň dali..mám takmer všetko, no zároveň nič...som psychicky na dne, labilná...nonstop plačem, zastavím ak niekam idem alebo na desať minút a potom zase..potom ma začne bolieť hlava, pospím si, zobudím sa a zas plačem, lebo musím žiť..ja už takto ďalej nemôžem, čo mám robiť..nechcem brať žiadne antidepresíva ani nič podobné :(

nevladajuca

Magy keby som to vedela konkrétne napísať, tak by som sa to snažila aj vyriešiť..ale ja už sama neviem...keby som mala všetko, tak by som nebola šťastná...to je to, že neviem už ani kde je príčina môjho nešťastia...spúšťač je určite tá škola...a potom aj všetko ostatné..možno aj láska, že už sa neviem zamilovať, pretože som zažila veľa sklamaní..som stále unavená, nešťastná som aj zo svojho výzoru, zo svojej postavy tučnej..lebo neviem normálne jesť...diétami len tak tak schudnem, ale potom to zas okašlem a hodím za hlavu....proste nevidím zmysel žitia, vôôôbec vôbec..všetko je to tu na silu..a aj tak či tak neskôr zomrieme...

Magy

a ake to je presvedcenie konkretne, nevladajuca? pri vsetkej ucte, zatial z teba nevypadlo nic konkretne, len to ako ta nic nebavi a places a stale dokola. potrebujes odbornu pomoc v zmysle viest za rucicku a ucit sa zit dennodenne a pracovat(!), nie napchavat AD, tie neriesia podstatu tvojho problemu. len symptomy.

nevladajuca

ja už som dávnejšie navštívila psychiatričku, ale vôbec mi nepomohla..len tabletky predpísala, to je celá liečba..a z nejakých antidepresív by som ešte viac pribrala a ešte väčšie depky mala...ako sa dá zmeniť zmýšľanie? veď to sa nedá :((( keď už má niekto nejaké presvedčenie :(

učka

nevladajúca,čím skôr navštiv psychiatra,lebo z tej Tvojej depresie sa sama nevyliečiš!!!Musiš sama chcieť,ale to ,že si chorá aj si priznať.Ľudia Ti radia a Ty nič nekonáš,len tu vypisuješ.Konečne sa pohni!Alebo tam choď aj s mamou.Je to pre Tvoje dobro.Ináč-Pezinok,Sučany, Levoča atď. .....Pohni sa...

pan d.

Nechapem, co jej tolko radite??? Mne ked preplo, tak ma mama zbila s metlou a skocilo spat. Ked place, tak nech sa vyplace, traposka.

pan d.

Ja som spoznal jednu, co ma depky, ale hosana, vsak ona by potrebovala psychiatra permanentne, sama sebe vola sanitku a pod. veci, ale mudra bola jak Salamunovo hovno, vsetko vedela:D Ach ludia, aki su poniektori len priblbli.

jeanny

PRESNE takto som sa citila a spravala ked som studovala VS...nastastie uz je to za mnou, tiez som mala vtedy asi zavitat k psychiatrovi. Teraz uz pracujem tak je lepsie, aj ked s mojou depresivnou povahou stastna nebudem nikdy. Ja som na tu skolu postupne rezignovala, s tym ze som urobila minimum preto aby som presla a este po statniciach som si na zaver poplakala aka som sprosta a bolo to uzavrete, uz si nanu ledva spomeniem. Je to len obdobie, prejde to...

nevladajuca

dnes zase plač..je to normálne už fakt?? :(( to som fakt tak rozmaznaná?? potom sa ešte viac nenávidím a ešte viac by som zomrela...že som taký debil a neschopná :(