Stále plačem, chcem zomrieť!

Príspevok v téme: Stále plačem, chcem zomrieť!
nevladajuca

čo mám robiť?? ja už tu nevládzem byť na tomto svete...keby som nemala rodičov a blízkych, dávno by som už niečo spáchala, ale už len kvôli tomu, aby som im neublížila to tu musím trpieť, je mi zo všetkého zle a len plačem, každá sekunda je pre mňa ako rok trvania..a to mám len 23 rokov a bohužiaľ celý život pred sebou, čo druhí by zaň dali..mám takmer všetko, no zároveň nič...som psychicky na dne, labilná...nonstop plačem, zastavím ak niekam idem alebo na desať minút a potom zase..potom ma začne bolieť hlava, pospím si, zobudím sa a zas plačem, lebo musím žiť..ja už takto ďalej nemôžem, čo mám robiť..nechcem brať žiadne antidepresíva ani nič podobné :(

nevladajuca

veru, poďme si to hodiť alebo ja neviem, keby sa to dalo nejak tabletkami, idem do toho...ach, ale ani to človek nemôže spraviť, lebo by zas druhým ublížil..ale takto im ubližujem tak isto..tak čo je lepšie :(((

will51

aj ja som na tom podobne tiež už nechcem žiť :o( už len rozmýšľam čo je najlepšie urobiť aby som sa dostala z tohto sveta preč :o(

nevladajuca

chcela by som skončiť so školou, voľne dýchať a dať sa do kopy, začať sa venovať nejakej zmysluplnej činnosti...a novej práci..ale nie nie nie, nejde to pri nich :( a ani človeka nevypočujú

nevladajuca

no hodinu som bolaa v klude a zas plačem, zostala som doma sama a úplne zas to na mňa dolahlo, že musím stále plakať...ja nechcem absolutne žiť :((

anonym66

Pozbieraj sa a chod ku psychiatrovi,aj mne bolo velmi zle zeby som sa najradsej odstrelil,ale som sa vchopil a isiel tam,lekar mi dal antidepresiva a je mi ovela lepšie,depresie su svinstvo treba proti tomu bojovať

bingham

bohuzial este nevies co je to zivot...a tak to aj vyzera...hadam dostanes co najrychlejsie rozum a zacnes svet vnimat inak

nevladajuca

ale áno, som to ja čo berie aj to posledné :( aj mamina mi to povie..lebo jej stále hovorím o tom ako ma nebaví žiť, že by som si to najradšej hodila..a keď začnem o škole, tak spustí krik, nech ju s tým neobťažujem, že sa potom len trápi, tak zostanem ticho a idem plakať :( a potom mi povie, že som jej zobrala aj tú najmenšiu energiu, že radšej ide do roboty než aby toto počúvala a pozerala sa na mňa :((