Bratislava- co vidiet+cestovanie

Príspevok v téme: Bratislava- co vidiet+cestovanie
Monii

zdravim, chystam sa zaciatkom tyzdna na par dni do BA a dost ma desi, ako budem cestovat :)) mohli by ste mi o tom kus povedat? ako to tam vsetko prebieha a take veci.. cesta elektrickou, aj vlakom.. a tiez kam by som sa mala ist urcite pozriet? a este jedna vec, kolko asi miniem na cestovani pocas troch dni? diky za kazde info :)

Moniiiiiiiii

no jasne, už len na to čakám :D obehané viac menej všetko čo som chcela, aj sme sa boli vyľahnúť na tie veľké vrecia tam pri eurovei, veľmi pekne tam je :) a žiadne pricviknutia, dvere sa neotvorili len raz ale zato som asi nejak pokazila ten stroj na lístky, vypísal mi že je mimo provoz a vypľul mi drobné .. potom tam blikal na červeno, a len tak z ničoho nič sa sám opravil a už išiel .. zaujímavé veci v tejto brataislave :D ale ešte dnes som skoro spadla v trolejbuse, joj som sa hanbila že ma to tam hádzalo všade :( :D

a inak na zajtra mi neviete niečo ešte navrhnúť? nemám už čo robiť :)

iskierka

k Adele domov? :D :P
zajtra budeš na titulke! :D
ok, takže Bratislava obehaná, žiadne pricviknutia vo dverách? :)

Moniiiiiiiii

nehehe, za toto leto som ju videla už druhý krát :D neviem prečo všetci hovoria že je taká špatná, ale čo ja viem .. mne prišla celkom pekná :)a aj sme sa potom nejak domov dostali :)

Monii

no takze sme v starom meste, stretli sme adelu a zacala sa nas nieco pytat a mala tam aj kameru (?!) ja len dufam ze nebudeme niekde v tv :DD a inak ak stte tu niekto pritomny, ako sa dostanem zpred stareho sndcka na kamenne? :P

lost

ano, platnost je hned od oznacenia, :)
cize co najskor k tomu pristroju a oznacit, lebo revozori velmi radi zacnu kontrolovat skor..
tj. zablokuju to skor ako stihas oznacit...

mne osobne sa to este nestalo, ale uz som o tom pocul z nejedneho "zdroju" :)