Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

"Diagnóza" forever alone

Príspevok v téme: "Diagnóza" forever alone
Malinois

Zdravím vospolok,
Ani neviem prečo to sem píšem, netuším či z toho vzíde nejaká pomoc či rada, možno sa len potrebujem vyrozprávať.

Skrátka, neviem si získať žiadnu vážnu známosť. Čochvíľa mám 23. Samozrejme pár pokusov bolo, všetko však skončilo vetou že bude lepšie ak ostaneme kamaráti alebo že z jej strany nič nie je.
Keď som sa snažil zistiť dôvody, tak vraj bolo všetko fajn, ale predsa nič z toho.

Nie som typ čo ide rýchlo na vec, s poslednou to trvalo 3/4 roka kým som jej povedal že by som sa rád posunul niekam ďalej. Potrebujem človeka podrobnejšie spoznať kým sa k niečomu takému odhodlám - snažím sa budovať vzťah na hodnotnejších vlastnostiach. Neviem si predstaviť ísť každý piatok dobaru zbaliť nejakú novú. To by som sa asi nemohol pozrieť do zrkadla...

Postupne sa mi už ani nechce ďalej sa snažiť, investujem do toho čas, energiu, a povedzme si pravdu, aj peniaze, a ak to nevyšlo doteraz, tak prečo by to malo výjsť v budúcnosti? Tak načo sa mám snažiť?

Nemyslím si žeby som bol nejaký quasimodo, ale ani ideál krásy, snažím sa byť vždy slušný, ak môžem tak vždy pomocť...a tak ďalej.

Napadá niekoho kde ešte môže byť problém ?
ďakujem za každý názor

(pardon ak to nemá hlavu a pätu, píšem to iba tak okrajovo kým pracujem na niečom inom)

sewie

mili, presne tak...ja som to videla na sebe-sestra mi povedala ze ja sama si proste vyberam zly typ muzov a mala pravdu...nastastie som si to uvedomila a uz ma lakaju uplne ine typy, viem akeho muza chcem a dufam ze ten o ktoreho sa momentalne snazim chce tiez normalnu zenu co ma rada aj party a zabavu ale je verna nepotrebuje flirtovat s 30timi muzmi na okolo...alebo mat milion partnerov na jednu noc.mna nebavia sprostosti ako "musis hrat nedobytnu" a podobne...je tolko muzov ktorych zaujme extremne kratka sukna a okamzite rozkrocene nohy a potom sa cuduju ze taka pri nich neostane...

milli11

Sewie, suhlasim. Casto sa citim ako pozorovatel, co vidi, co sa deje okolo, ale vlastne ostavam sama. :(

Napr. Vyberie si zenu, co je vyborna vo zvadzani a flirtovani, potom vsak na nu cely cas ziarli, lebo sa boji, ze to robi aj pri inych muzoch.

Alebo chce nejaku babu, co ma rada party, zurky, alkohol. Zoberu sa a chcu si zalozit rodinu. Lenze jeho zena je typ, co nebude chciet byt zienka domaca a trcat doma a zacnu hadky.

sewie

mozno ides po zlych typoch zien(dievcat) dobra zena nema potrebu vyuzivat a ceni si ked si ju niekto vazi a je k nej slusny-aspon v mojom pripade:) netusim ake typy zien balis ale mozno je problem v tvojom vybere:)

m,mlk

DonBosco, samozrejme, že je možné, že si ju nestretol už 11 rokov. Niekto ju nestretne celý život, a pritom nič nerobí zle.

ja40

Ahoj,
Ak mas pocit,ze ta vyuzivaju,tak je to len preto,ze sa nechas vyuzivat. Aky je dovod,ak ta dievca nechce navazno a povie,ze ostanme kamarati,zistil si to uz? Vravis,ze sa snazis byt slusny. Znamena to,ze taky naozaj nie si a si troska rebel? Pomahas ak mozes myslis tym tie baby,ktore si mal a tym padom si sa citil vyuzity? Objasni trosku :-)
Napis ake si znamenie...

Malinois

Tak budem reagovať postupne:

m,mlk: Tvoj posledný odsek asi má niečo do seba...

dasenka52: Možno ich je veľa, čo z toho ak žiadne nie sú v mojom okolí. Ja viem, na toto mi niekto povie že to chce čas. Iba dúfam že má pravdu.

saška: z východu SR.

lost: Zaujímavá metafora. Ale ja by som neporovnával vzťahy s ekonomikou :D

DzanaFX: Práveže každý vzťah som sa snažil brať vážne - že by to mohlo klapnúť. Ale už ma to pomaly prestávať baviť, snažím sa, s poslednou slečnou to boli výlety kade-tade, kiná, posedenia, prechádzky atď. čo k tomu patrí. A nič. Nakoniec vyzerám ako somár ktorého využívajú.

DzanaFX

Keď pôjdeš do každého vzťahu s tým, že to nevýjde, tak čo čakáš? jasné že to nevýjde, pretože sa už podľa toho budeš chovať, žena to vycíti a újde :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

"Diagnóza" forever alone - Fórum - ZDRAVIE.sk