"Diagnóza" forever alone

Príspevok v téme: "Diagnóza" forever alone
Malinois

Zdravím vospolok,
Ani neviem prečo to sem píšem, netuším či z toho vzíde nejaká pomoc či rada, možno sa len potrebujem vyrozprávať.

Skrátka, neviem si získať žiadnu vážnu známosť. Čochvíľa mám 23. Samozrejme pár pokusov bolo, všetko však skončilo vetou že bude lepšie ak ostaneme kamaráti alebo že z jej strany nič nie je.
Keď som sa snažil zistiť dôvody, tak vraj bolo všetko fajn, ale predsa nič z toho.

Nie som typ čo ide rýchlo na vec, s poslednou to trvalo 3/4 roka kým som jej povedal že by som sa rád posunul niekam ďalej. Potrebujem človeka podrobnejšie spoznať kým sa k niečomu takému odhodlám - snažím sa budovať vzťah na hodnotnejších vlastnostiach. Neviem si predstaviť ísť každý piatok dobaru zbaliť nejakú novú. To by som sa asi nemohol pozrieť do zrkadla...

Postupne sa mi už ani nechce ďalej sa snažiť, investujem do toho čas, energiu, a povedzme si pravdu, aj peniaze, a ak to nevyšlo doteraz, tak prečo by to malo výjsť v budúcnosti? Tak načo sa mám snažiť?

Nemyslím si žeby som bol nejaký quasimodo, ale ani ideál krásy, snažím sa byť vždy slušný, ak môžem tak vždy pomocť...a tak ďalej.

Napadá niekoho kde ešte môže byť problém ?
ďakujem za každý názor

(pardon ak to nemá hlavu a pätu, píšem to iba tak okrajovo kým pracujem na niečom inom)

Mrauka

No ked bude byvat s nimi, tak sa budu do vsetkeho starat, co sa budu aj tak, takze bude vo vztahu s vami vsetkymi.
Tebe zeny neodhana tvoj vzhlad, chudoba, ale tie tvoje dve matrony doma.

Mrauka

Nezabudni tu uboziacku dopredu upozornit, ze budes na nej skusat, ci si plodny a bude vo vztahu s tebou, tvojou matkou a starou matkou, ktore budu asistovat asi este aj pri tom plodeni.

Pilcuk

Cola, to, čo teraz. Chodil som po zoznámkach, ked som bol ešte mladší, snažil som sa nejaké dievčatá zaujať úsmevom, no ako chudobný a nie najkrajší chalan neskôr muž som u žien nemal šancu, a je to tak dodnes.

Mrauka, vyskúšal by som a uvidelo by sa, či som plodný. Áno, bývala by u nás, alebo v dome starej matky, ktorá teraz s nami býva. Ten dom je celkom veľky, päťizbový, hoci starší.

Chihuahua

Pana beka, cakala som kedy ma kto napresno opravi, nemam chut pred tym ako nieco naposem hladat vsetko na googli, to si vie pozriet kazdy..ale snad pointa ze je mnozstvo ludi s roznymi charaktermi sa dala pochopit..no ale konkretne k zakladatelovi este, do baru stale chodit zhanat nove baby neviem ci ma velky zmysel..ale neviem ci existuje teraz nejaka zoznamka na zaklade hoby..tam uz je aspon nejaky predpoklad ze mate nieco spolocne..za pokus ti to stoji, nie? ja som si takto hladala toho casu, len tanecneho partnera a tak sme si rozumeli, ze sme spolu doteraz..

Mrauka

A si si isty, ze deti mat mozes? Lekar ti potvrdil, ze mas sikovnych, vo svojom veku, este zivotaschopnych plavcov?
Aby si nedopadol tak, ze si zenu hladas len ako plodicku tvojho decka, ale nakoniec ziadne nesplodis. Vela chlapov si o sebe mysli, ze to daju hocikedy, ze oni, ich telo a tekutiny nestarnu, co nie je pravda. Erekcia vo vyssom veku tiez uz nie je ktovie co. Mas 50 rokov pilcuk.
A realne zvaz svoje moznosti. Byvat by mala tvoja zena s dietatom s tvojou matkou a starou matkou???

Cola

Pilcuk- proste sa stým už nejak musis zmieriť no..ak si nič nepodnikol za takých 35 rokov aby si niekoho mal tak teraz ťažko...a ty si už vo veku kedy by si mohol mať vnúčatá..ver že dieťaťu by nebolo dvakrát jedno kebyže ono ma 17 a ty 67... Mne sa zdá že čakáš na nejaký zázrak..tak keď neprišiel ten "zázrak"v mladosti myslíš že teraz príde? A ešte s takym pristupom..to asi nie no..ver že niesi sám čo je celý život bez vzťahu to som aj ja a som žena..a mnoho ďalších ľudí len nie každý otom tak rozpráva vieš...ak sa môžem spýtať čo si robil v mladosti keď až teraz si sa spamätal?..čo si robil.ked si mal napríklad 30 rokov... Takže tak...skús sa stym zmieriť inak ti stoho prepne a budeš už len nešťastný...

Pilcuk

Mrauka, aj tak sme si názorovo moc nesadli, takže by z toho nebolo nič. Napríklad už nechcela deti, čo v jej veku (53) je aj normálne, pričom ja by som aspoň jedno dieťa chcel.

Mrauka

7,5 miliard ludi (muzov, zien, deti, starcov) nie 7,5 miliard ludi vhodneho na partnerstvo pre vas (pohlavie, vek).

Mrauka

Ano pilcuk, chyba je v tebe. Hladas si milion vyhovoriek preco ta zeny nechcu.
Ale ved ta jedna chcela. Mali ste sa stretnut. Bal si sa s nou aj stretnut, ze ta asi zozerie, alebo co. Odkladal si stretnutie, vyhovaral sa. Ked ste sa stretli, tak si zo stretnutia usiel ako maly, posraty chlapec. Tak, co tu zvalujes vinu na zeny????!
CHYBA JE IBA V TEBE PILCUK!!!