Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlapci, dievcata co si myslite

11.t

ja som sa tiez zacala malovat v 11stich...ale len obcas mihalnice, linky,ruz, v tej dobe sa malovali dievcata uplne inak ako dnes...no a make up len prilezitostne si davam od 17..na ten mas cas

Romana11

No tak ja som sa raz namalovala do skoly mam 11 a mama mi povedala nech si to tak necham ze je to pekne a neni to az tak vidiet (spirala,licka leska na pery ) to som si dala a bolo to vsetko

ella811

BARBORI 756554- hej šak tiež poznám, čo si od 11 maľujú obočie, najprv tiene, potom ceruza(horor)a všetko možné..:o potom do toho na oči kilo špirály a ešte si ju ani neodmaľujú, dobre im radím, že si pokazia mihalnice, ale tie to majú vieš kde a im už začínajú vypadávať, takže tak.

Keď má niekto 12, nech si dá BB cream a toť vše.
Špirála zničí mihalnice a keď ich niekto vidí bez tak ide odpadnúť!
Je krajšie, keď sa niekto namaľuje len výnimočne a potom sú z neho všetci ohúrený a keď si to dá dole, tak je stále pekná, ako dostať infarkt z výzoru bez make upu, ceruziek a špirály!

lulu. lulu

Make up na tvar pre zakrytie akne alebo nedostatkou je ok ....ale myslim ze prirodzenost je najlepsia ....ked tak iba jemne licenie

:)

Ja som sa začala malovať v 12..ale aj to iba jemnučko špirálu a nič viac...v 13 som si špirálu davala trošku výraznejšie...ale aj to bolo jemné...teraz si dávam normálne špirálu,linku,sem-tam ceruzku,a BB cream od Garnieru...a ak je treba tak si ešte jemnučko dám púder, jeho otien je presne rovnaký ako otien mojej pleti takže je to v pohode...a mám kamátky, ktoré sa malovali asi už v 11...a aj teraz, oni sa malujú ovela výraznejšie ako ja :))

ellie

tiez si myslim, ze je to individualne, zalezi to napriklad od stavu pleti dotycnej dievciny, ale podla mna ak nejaka slecna zacne s jemnym a decentnym licenim okolo 15 rokov, teda ked ide na strednu skolu, nie je na tom nic zleho ;)

xdanielax

13r je podla mna dost nizky vek na to, aby sa dievca zacalo malovat, spiraly a neviem co, naco?? Nepoviem, ked ma niekto problematicku plet a pouzije nejaku kryciu tycinku alebo make up s protizapalovymi ucinkami ok.. jasne. Ale naco kydat na seba tiene a spiraly a lesky ??

Ja dodnes nepouzivam ziadny ruz ani lesk - aj ked nevravim, ze pokusy neboli, lebo ho mam behom polhodinky dole :D takze labello je moj spolocnik. Teraz, v 30tke sa malujem menej, nez ked som mala 18, ale to si clovek zrejme musi prejst aj takym obdobim.

A mimochodom, vsetkych zastancov prirodzenej pleti bez make upu, skoda, ze sme sa nestretli predvcerom/vcera (dnes to tiez este nie je bohvieco), ked som bola rano na kozmetickom cisteni pleti. By ste videli ... a potom by som sa vas spytala, ci ste za prirodzenu plet bez krycieho make upu, hoci ma aj svoje nedostatky :DD

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chlapci, dievcata co si myslite - Fórum - ZDRAVIE.sk