O čom si písať?

xdanielax

to sa s nim bavis len preto, ze rodicia to chcu? Pretoze, keby si sa s nim bavila preto, ze to chces ty - resp. si "sedite" obidvaja, tak toto tu neriesis.

Betka132

No predstav si, ze ides s chlapom na rande o com sa budete bavit? Tak sa aj s tymto o takych veciach bav. Napr. o jeho hobby, o tom chlapi radi rozpravaju.

lulu22

nechápem akú budúcnosť vidíš s takýmto chlapom, toto podľa mňa nemá budúcnosť a ak áno, tak to je potom dobrá telenovela :D

weird_

ach bez prezyvky, ty si svojim sposobom velmi mila a stavim sa, ze hlavne velmi mlada.

pis si s nim o com len chces, ked sa stretnete, dobre sa bav a hlavne sa na neho moc neupinaj (to je rada vseobecne platna na akehokolvek chalana ;))

PaSi

Bohuzial, tiez si myslim, ze chce len sex. Keby chcel viac, urcite by sa ozval i sam, dievcatko. Nema to perspektivu :o( Najdi si chlapca na SR, v buducnosti by si sa v takom 'vztahu' len trapila. Ci by si vari chcela mat vztah na dialku?

Honor

Kašli na to. Jediné čo ti poradiť môžem. Po prvé nie je ani zo SR, po druhé vzťah cez FB nie je vzťah. Po tretie ak už ani cez net si neviete o čom písať tak čo by ste robili naživo? A po štvrté viac sa ťa dotýkal ako kecal? Je to jasné :P

Ani sa nezapodievaj, tu jasne vidno ako to nemá perspektívu :P

Bez Prezyvky

weird_ : Ale keď sme boli spolu tak sa so mnu rozpraval, teda viac pozeral a dotykal, tak ako keby chce mať niečo so mnou, tak neviem no :/
To sa ho mám opýtať čo si myslí o globalnom oteplovaní ? :D

Bez Prezyvky

weird_ : Ale keď sme boli spolu tak sa so mnu rozpraval, teda viac pozeral a dotykal, tak ako keby chce mať niečo so mnou, tak neviem no :/
To sa ho mám opýtať čo si myslí o globalnom oteplovaní ? :D

Blondula

tak mu skus nahodit "sexualnu" temu a uvidis,jak sa mu rozviaze jazyk !!! on asi nechce mat s tebou nic,len sex...

Bez Prezyvky

weird_ : Ale keď sme boli spolu tak sa so mnu rozpraval, teda viac pozeral a dotykal, tak ako keby chce mať niečo so mnou, tak neviem no :/
To sa ho mám opýtať čo si myslí o globalnom oteplovaní ? :D