Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hučanie v ušiach

Príspevok v téme: Hučanie v ušiach
Tomáš

Prvý krát som si to uvedomil asi v polovici júna (rok 2012), nič som si z toho nerobil keďže som to na druhí deň ráno už nepočul, alebo nevnímal. Znovu sa mi to prejavilo pred troma týždňami keď som mal uši upchaté zátkou z mazu, bol som na výplach a hučanie som prestal počuť, ale občas sa mi zdalo ,že ho počujem, ale považoval som to skôr za nejaký náhodný zvuk. Znovu som si to začal uvedomovať pred štyrmi dňami, nepretržité hučanie, nedá sa určiť v ktorom uchu (oboch). Mal som pocit že ma bolia bubienky, preto som začal užívať kvapky Uniflox 0,3% , kvôli predpokladu že sa mi vytvoril zápal na bubienkoch (zátky som mal na oboch ušiach), kvapky po 4 dňoch neúčinkujú a šuští to stále.
vďaka za rady
(vek 15. rokov)

Magy

prepac, naposledy mi zmizla tvoja tema a nejako som na to zabudol.
podla toho co si pisal, moze ist o virozu, alebo nejake zacinajuce zmeny ci uz v uchu, strednom uchu a pod. rozhodne by nebolo od veci navstivit usneho a prip. si dat spravit mikrobiologicky rozbor usneho mazu.
co sa tyka sluchatok, nepises ake pouzivas, ale doporucujem otvorene (nie tie stuple, ktorymi upchas vetranie v uchu).

Tomáš

Naposledy som mal nejakú závažnejšiu chorobu cez veľkú noc , zápal priedušiek. Hudbu počúvam len po tichu. Tá dovolenka bola vo veľkom meste (takže aj hlučnom). Stávalo sa mi že keď som sa zobudil, mal som pocit pálenia v hrdle ale zvyšok dňa som to necítil, choroby od vtedy len občasné nádchy spôsobené alergiou ktoré zmizli do dvoch dní. Údery a pády žiadne, športové aktivity len bežné posilovanie na udržanie kondície. Hudbu na sluchátkach počúvam ale tiež len na takej hlasitosti aby som počul väčšinu zvukov v okolí. Keď som to hučanie počul prvý krát bolo to len tak keď som pozeral TV o 22:30 (ak chcete prestu informaciu bolo to Walking dead, v stredu na JoJ plus). POtom až keď mi zaľahlo v ušiach a musel som ísť na výplach.

Magy

mozes poskytnut nejake blizsie informacie?

zaujimalo by ma najme, ci existuje nejaky relevantny dovod, vdaka ktoremu to hucanie vzniklo. Napr. pocuvanie hudby pri vyssej halsitosti? ci uz na sluchatkach (a ked tak akych???), alebo vysoka hlasitost vseobecne - repraky, diskoteka a pod.
prasne prostredie? dovolenka pri mori s potapanim, snorchlovanim...
bol si niekedy nedavno chory, nachladnuty, mal nejaku virovu infekciu (aj prekonanu)?

uder, pad, nejake sportove aktivity???

snaz sa spomenut si na cokolvek.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.