Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problémy pri prehĺtaní

Príspevok v téme: Problémy pri prehĺtaní
bobobo

Asi mesiac dozadu som začal pociťovať problémy pri prehĺtaní jedla. Predtým mi vôbec nič nevadilo zjesť ale teraz skoro každé jedlo mi robí problém. Napríklad taká pizza vôbec nieje suché jedlo ale nedokážem ho dobre prehltnúť a semtam mi zabieha až sa skoro dusím keď sa rýchlo nenapijem alebo na viackrát neprehltnem. Z čoho by môhol byť tento moj problém keď to tak zrazu začalo ? ďakujem za odpovede

sorrento

Ahoj, ja som mal prietrz pažeraka a ešte čosi víac s hrtanom. Prejavi: nemohol som normalne prehltat, velmi mnoho krát som sa rozkaslal, nebolo kašlu konca kraja. Zda sa to ako vtip, tuhé jedlo som lepsiej prehltal, ako tekutinu. Doktor mi to vysvetlil, že mám zuzeny hrtane otvor, tuhe jedlo, chleba, maso mi tlakom jedenia zvadsia otvor v hrtane. Takyto som mal já problém.

odpovedam

tento problem ma vlastny nazov, casto vznika ako sympton psychickeho napatia. ale vela o tom neviem. skus si to na nete vyhladat :-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problémy pri prehĺtaní - Fórum - ZDRAVIE.sk