Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skákanie cez švihadlo a iné

Príspevok v téme: Skákanie cez švihadlo a iné
Meretseger

Ciao, schudli ste niekto prevažne skákaním cez švihadlo? Marí sa mi, že kedysi som tým dala dole 4kg, a keďže momentálne mám 54kg na výšku 160cm, už ma to dosť štve... Chcem to jednoznačne dať pod päťdesiat.
Jedálniček si nepýtam, tých je tu všade popísaných viac než dosť:) Vynechala som však pečivo, bo mi prestalo chutiť, na desiatu a olovrant konzumujem prevažne ovocie, chcem na obed obmedziť prílohy. Raňajky i večera pozostáva zvyčajne z jogurtu, ráno je k tomu i, povedzme, ovocie či ovsená kaša. Urputne sa bránim sladkostiam, na ktorých som bola aj ako diabetička závislá, zatiaľ sa mi to darí nejaké 3 týždne, chce to čas...
Ináč mi je zo športu sympatický džoging a plávanie (toto leto som však nebola ani raz...), brušáky... Asi tak.

Aprílka

Ahoj, aj mňa by zaujímalo, či sa dá skuchdnúť skákaním cez švihadlo.
Jednoznačne sa budem musieť obmedziť v strave, aj keď sa veľmi nenapchávam, ale aj tak. Mám výšku 173cm a váhu 70kg.
Neni som tučná, ani sa tak necítim, ale chcem niečo pre seba spraviť, aby som sa cítila ešte lepšie :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skákanie cez švihadlo a iné - Fórum - ZDRAVIE.sk