Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zarastá mi obočie

- mira

Tento príznak poukazuje na priveľa živočíšnej potravy v dávnejšej i nedávnej minulosti. Ak je obmedzíš, načas i úlne vylúťiš, chĺpky pôjdu ľahšie. Pozor na cukor, vylúč ho spolu s mäsom a syrmi, vajcami, aby si sa nedostal do nerovnováhy.

nicolette

najlepšia metoda je zvyk, aj keď to až tak strašná bolesť nie je, poznám aj horšie... :)
no ale tak mne osobne pomáha, keď si idem upravovať obočie, že si to predtým natriem mastnejším krémom, nejak sa mi to potom lepšie trhá

m,mlk

peťko, prosím ťa, keby ti niekto radil, aby si sa rezal, to by si mal odmietnuť z dôvodu bolesti. ale vytrnúť si chĺpok z obočia - to nie je bolesť. maximálne to štípne. a necháš to narásť max. na pár milimetrov, nemusíš behať so zarasteným obočím, kým to dáš preč :)

peťko454

A nebude to tak vidieť ? Už to tam mám dosť citlive medzi tím.Ale zas nechám si to narást,a behať so zarastenim obočim kým mi to narastie aby som to mohol začať trhať..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zarastá mi obočie - Fórum - ZDRAVIE.sk