Kamarátka?

Príspevok v téme: Kamarátka?
Wanillka

Mám najlepšiu kamarátku s ktorou sme spolu už od 9 rokov volá sa V(nebudem písať celé meno) ... ked sme boli deviatačky na základnej vstúpila medzi nás dalšia kamarátka M ... Ja som išla na strednú školu inde a oni išli spolu.. Najprv to vyzeralo , že im to bude klapať ... ale stalo sa to, že V sa vždy dobre učila a M ju začala využívať.. V mala v škole aj ťaháky a M sa jej vyhrážala , že ak jej nedá opísať z ťaháku tak odovzdá prázdnu písomku, tak aj robila.. V mala kvôli tomu stresy . ked jej našli ťahák mierne jej preplo zo školy.. prišli však prázdniny , tie minuloročné a myslela som si ,že ju to prejde... Raz sme však išli z kina a M nás videla... V mi navrhla aby sme ju išli pozdraviť..Najprv som jej povedala aby sme ju neotravovali ale potom som pristúpila na jej nápad.. Išli sme ju pozdraviť a M jediné čo povedala bolo "Načo ste prišli?aby ste sa mi mohli vysmiať?môžte ísť!".. pritom sme k nej prišli v mieri... KEď mala o týžden narodeniny chceli sme sa s nou zmieriť... PRiniesli sme M darčeky ... ale neprijala nás.. namiesto toho aby si vážila že sme si na nu spomenuli, poslala nás kade ľahšie.. darčeky sme si našli na druhý den v schránke... V to vzalo z nás troch najviac.. trápila sa .. psychicky.. zo školy a znásobila to naša kamarátka M... najlepšia kamarátka V schudla pretože nejedla, nespala. nevnímala, mala depresie ... všetko ju to úplne položilo.. a najviac odmietnutie kamarátky M... prvé dva septembrové týždne išla na psychiatriu... neskôr jej zomrela mama ... takže dalšia rana ktorú schytala... po roku sa nám M chcela ospravedlniť pretože v júli spravila oslavu.. čo si myslíte ? je toto pravá kamarátka ?môže nejaká oslava po dlhom čase (po roku) odčiniť to ako nás trápila.. ? a netrápila iba V, ale aj mňa ... mna to tiež dosť mrzelo.bola som v najhorších chvílach pri najlepšej kamarátke a ked bola na psychiatrii musela som byť pri M...dnes sa M má potrebu hádať so mnou. pretože som napísala chalanovi ktorý sa do nej zalúbil, čo je zač.. a namiesto toho aby si spory vyriešila sama.. zastáva si ju jej kamarátka ktorá je rovnako falošná ako ona ...