Otrasná postava

Príspevok v téme: Otrasná postava
príšerka

Mám 14 rokov, 170cm a 58kg(!) :(.. a moja postava je strašná!!! Mám malé prsia, väčšie bruško, ŠIROKÉ BOKY...proste katastrofa... vdaka bokom, nemožem nosiť napr. legíny a volné tričo, lebo je to strašné!! cchem sa tých bokov zbaviť.. neviete ako? síce ja nemám na tých bokoch veľa sadla...iba trošku a potom hned mám kosť ... čo s tým?

winki

Letuska....ver tomu, že baby ktoré sú vychrtlé a majú ako ty hovoríš ideálnu postavu bez tuku majú minimum pohybu. Všetko riešia len dietami a vracaním o zdravom štýle sa tu nedá ani hovoriť. Kdež to baba čo má možno dve kilá viac, začne šľportovať...jej postava sa spevní, ale ešte trošku pribere, lebo nabere svaly a ty jej budeš hovoriť, že je tučná? Z akého dovodu?

Veronika_27

Ja mám tiež širšie boky a väčší zadok. Mám 21 a som s mojou postavou spokojná, nie som modelka ale prečo sa opičiť po ostatných? :) Priateľovi sa páčim, dokonca aj spoločnosť miluje ženy so širokými bokmi... ved sa pozri na Beyoncé či Niki Minaj :))) Hlavu hore, ešte sa vyrysuješ pretože sa stále vyvýjaš a nakoniec budeš ďakovať širším bokom ;)

letuska678

No nevsimla. Vsimla som si len že je to u mladej populácie bežné, nakoľko trpia nedostatkom pohybu. A vyzerá to otrasne.

Blondula

siroke boky a utlejsi pas je sexi ! neviem co vymyslas :D ak mas aj siroke stehna a ovisnuty zadok,tak potom len sportovat,ale ak su problem len boky,je to v poriadku !! :D