Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco sa chlap zrazu prestane ozyvat? Koniec si neviem pripustit.

Príspevok v téme: Preco sa chlap zrazu prestane ozyvat? Koniec si neviem pripustit.
Inner

Mala som blizkeho kamarata, avsak vidali sme sa len sporadicky, kedze on studuje v prahe a ja na zapadnom slovensku. Pred vyse mesiacom to vsak medzi nami zacalo iskrit a tak sme zacali randit. Bojoval o mna tak, ako ziaden chlap predo nim. Po zobudeni mi zavolal, cely den az do neskorej noci sme boli spolu, pred spanim poslal SMS. Vsetko bolo krasne.

On to bral vazne, robil plany na dalsie rande, vela krat ma niecim milo prekvapil. Na 2 tyzdne potom odisiel za rodinou, ked sa vratil, lezala som v nemocnici. Chodil na navstevy, volaval mi nadalej, padli prve pusy. Avsak po mojom prepusteni do domacej liecby sa veci zmenili.

Naposledy sme spolu telefonovali 10.8., zase robil spolocne plany, este mi vycital, ze som mu mala dat vediet, kedy ma prepustia, aby ma odprevadil domov. A od vtedy sa neozval. Nechala som mu spravy na nete, nereagoval. Vcera (19.8.) som mu poslala SMS a odpoved doteraz neprisla. Pritom ho vidim na FB, pridaval si veci na nastenku.

Viem, ze ma teraz toho vela - zaverecna praca, clanky do odborneho casopisu, skuska, navyse vyucuje... avsak nejde mi do hlavy, ako sa mi 10 dni mohol neozvat. Nedokazem si pripustit, ze sa to ma len tak skoncit. Vobec nie je ten typ cloveka, co by sa bal konfrontacie a bez vysvetlenia by zutekal.

Potrebujem vsak nejake triezve nazory, skusenosti od vas. Co sa mohlo stat? Co mam robit?

tina172

Skús si nájsť nového priateľa, mne to pomohlo a zabudla som. A už sa mi ozval a ospravedlnil sa, tak som rada. :))

Minnie999

Tina172 mám 21 a spoznali sme sa na VŠ. Prvýkrát som sa skutočne zaľúbila, no bohužiaľ sa to stihlo skôr skončiť ako začať. Neviem si vysvetliť doteraz kde nastala chyba, pochybujem že vôbec niekedy sa odhodlá mi to vysvetliť. Párkrát sme sa náhodne stretli, ale zostalo to len pri pozdrave, nepovedal nič. On zjavne čaká, že sa mu budem vnucvať, ale keďže to on pokazil tak som sa rozhodla, že sa mu nebudem vtierať a podhadzovať. Myslím, že som sa rozhodla správne, ale bolí to stále a nedokážem na neho tak ľahko zabudnúť.

tina172

Minnie999 A odkiaľ si? Koľko máš rokov? Ja tiež niekedy bojujem s malým sebavedomím, ale pomohlo mi, keď som si napísala na papier svoje pozitívne vlastnosti a prestala som na to všetko myslieť, robila som iné činnosti, ktoré ma zamestnali.

tina172

Minnie999 Určite čaká na Teba niekto lepší kto si Ťa zaslúži. Buď hrdá a nepros sa o niekoho pozornosť. On nebol pre Teba ten pravý. Keď raz príde ten pravý, tak sa nebudeš musieť dožadovať o jeho pozornosť a bude Ťa milovať aj s Tvojimi chybami a nedostatkami. Ja som sa minulý rok v auguste rozišla s priateľom a nevedela som sa cez to preniesť pokiaľ som nestretla pred 2 mesiacmi nového muža. Až potom som pochopila, že to bolo tak lepšie.... Koniec je začiatkom niečoho nového... :))

Minnie999

Tina172 tak tento článok to na 100 percent vystihuje. Akoby písali presne o mne, že keď má žena malé sebavedomie čo to s ňou dokáže urobiť :-( ja mávam z toho čo urobil časté depky. Hrozne ma to bolí že mu nestojím ani o to, aby sa k tomu vyjadril. A to podotýkam, že on prvý bol iniciatívny. Bez toho mám malé sebavedomie a to čo urobil mi vôbec nepridalo. Ja by som si s nikým nezačala, keby to s ním nemyslím vážne. Ale každý sme iný :'(

tina172

Minnie999 Ak nám to dokázali tí chlapi urobiť po tom peknom čo sme spolu zažili, tak sú to obyčajní zbabelci. Možno ti pomôže vyjasniť pár vecí tento článok: www.prozeny.cz

tina172

Neozval sa asi 4 dni. Bol na sociálnej sieti prihlásený a neodpisuje mi ani na sms. Snažím sa na neho zabudnúť, nič iné mi neostáva, ale veľmi ma to trápi.

Minnie999

Tiež som zažila presne to čo píše tina172. Z ničoho nič prerušil kontakt a ja doteraz neviem prečo. Som z toho už pol roka na dne a nedokážem na neho zabudnúť :-( Úplne ma to položilo pretože som nič také nečakala po tom všetko peknom čo sme spolu prežili.

jedlicka

tina a ako dlho sa ti neozval?
neviem preco to robia, tiez to poznam a presne ako pise otazkaaa:

"ja tomu vobec nerozumiem a najhorsie na tom je to, ze ani zdaleka si nedokaze predstavit ako mi svojim spravanim ovplyvnuje den za dnom :("

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preco sa chlap zrazu prestane ozyvat? Koniec si neviem pripustit. - Fórum - ZDRAVIE.sk