Preco sa chlap zrazu prestane ozyvat? Koniec si neviem pripustit.

Príspevok v téme: Preco sa chlap zrazu prestane ozyvat? Koniec si neviem pripustit.
Inner

Mala som blizkeho kamarata, avsak vidali sme sa len sporadicky, kedze on studuje v prahe a ja na zapadnom slovensku. Pred vyse mesiacom to vsak medzi nami zacalo iskrit a tak sme zacali randit. Bojoval o mna tak, ako ziaden chlap predo nim. Po zobudeni mi zavolal, cely den az do neskorej noci sme boli spolu, pred spanim poslal SMS. Vsetko bolo krasne.

On to bral vazne, robil plany na dalsie rande, vela krat ma niecim milo prekvapil. Na 2 tyzdne potom odisiel za rodinou, ked sa vratil, lezala som v nemocnici. Chodil na navstevy, volaval mi nadalej, padli prve pusy. Avsak po mojom prepusteni do domacej liecby sa veci zmenili.

Naposledy sme spolu telefonovali 10.8., zase robil spolocne plany, este mi vycital, ze som mu mala dat vediet, kedy ma prepustia, aby ma odprevadil domov. A od vtedy sa neozval. Nechala som mu spravy na nete, nereagoval. Vcera (19.8.) som mu poslala SMS a odpoved doteraz neprisla. Pritom ho vidim na FB, pridaval si veci na nastenku.

Viem, ze ma teraz toho vela - zaverecna praca, clanky do odborneho casopisu, skuska, navyse vyucuje... avsak nejde mi do hlavy, ako sa mi 10 dni mohol neozvat. Nedokazem si pripustit, ze sa to ma len tak skoncit. Vobec nie je ten typ cloveka, co by sa bal konfrontacie a bez vysvetlenia by zutekal.

Potrebujem vsak nejake triezve nazory, skusenosti od vas. Co sa mohlo stat? Co mam robit?

hcpg

toto mi pripomina jeden film. ten chlapik mal psychicku poruchu. zacalo to tak, ze sa zoznamil s babou, obiehal okolo nej, maximalne sa jej venoval, uplne ju zblbol aky je pozorny a tak a odrazu sa jej uplne odmlcal. ona ho kontaktovala, on absolutne ignoroval vsetky jej navrhy na stretko apod. tak sa na neho konecne vykaslala a isla si svojou cestou. vtedy, akonahle zistil, ze uz po nom nejde, ze uz na neho nemysli a dokonca zacala s niekym inym, odrazu sa znova objavil a znova okolo nej ako magor, velka laska, pozornosti a pod. a takto to islo stale dokola, az raz zasla za lekarom a ten jej vysvetlil, ze je to dusevna porucha. tento tvoj pribeh mi to okamzite pripomenul.

milli11

Aj mna tak nechal, asi mesiac alebo 2 mesiace sa neozyval, neodpovedal a potom len poslal spravu, ze uz ma inu a az potom vlastne padlo slovo rozchod, ale z mojej strany. :((( Bez toho, aby mi este predtym povedal, ze je koniec, cize ma vlastne podviedol este pocas nasho vztahu. :(((

Inner

Betka, nedala som mu, ak myslis sex :-). Ani ma do toho nenutil, ani nevybavoval ziadne chaty ci hotely. Nemyslim si, ze je to v tom. Za ten cas podla mna nemohol stihat inu babu. Horeli mu terminy v skole. Predtym bol so mnou cele dni, cize ani vtedy si inu hladat nemal ako. Poznam ho dlhsie, nikdy svoje priatelky nepodviedol. On je naozaj velmi zasadovy, priamy a otvoreny clovek.

Mozno naozaj stratil zaujem. Viem, ze sa casto stava, ze clovek necha toho druheho bez vysvetlenia. ja len chcem strasne dufat, ze sa vysvetlenia dockam. Velmi nerada si domyslam, lebo nevidim ludom do hlav a nemam rada, ked niekto si domysla nieco, co si ja sama nemyslim. uz len preto je konfrontacia na mieste...

Betka132

Ak si mu dala, tak dostal co chcel a uz nema zaujem. Ak si mu nedala, tak sa mu nechcelo tak dlho cakat a hlada alebo mozno uz aj nasiel inu, co mu dala. Netrap sa, pust ho z hlavy. Viem ze sa to lahko povie, tiez teraz prezivam cosi podobne, ale cas zahoji. A vyhybaj sa mu. Ozvat sa a odpovedat je slusnost, na to neexistuje ziadna vyhovorka.

Maoam

Inner: praveze toto je casty jav, ze ludia nedaju vediet a dufaju, ze si domyslis sama...a nechaju ta v neistote

malokto je tak fer, ze ti povie/napise pravdu s tym, aby si sa zbytocne netrapila a hlavne,a by si sa mohla zariadit...

Inner

Nebudem mu komentovat prispevky, myslim, ze som sa mu pripomenula dost. Spravy si vsimnut nemusel, ale SMS ano. Presne toho sa obavam, ze stratil zaujem. Ale nie je fer, ze mi to nedal vediet z oci do oci. Kazdopadne spolu este nechodime, cize nie je povinny sa mi hlasit kazdu chvilu. No ak mu nestojim za jeden telefonat, spravu, tak to boli a dost... hoci moze mat aj 500 veci na praci...