Problém s partnerom

Príspevok v téme: Problém s partnerom
lizbet67

mám problém a neviem čo robiť, som s partnerom takmer 2 roky, máme sa radi ale sex s ním je, ... proste má ho dosť malý odhadom 14-15 cm a skoro vôbec ho v sebe necítim, ďalší problém je, že sa vždy veľmi rýchlo urobí, pár pohybov a je hotový, čiže ja z toho sexu nemám nikdy takmer nič, niekedy predstieram orgazmus aby si nepripadal ako totálne neschopný a tiež aby som to mala za sebou :(
viem, že sú aj iné spôsoby ako dosiahnúť orgazmus, ale mne to proste chýba byť dobre pomilovaná, naozaj neviem čo mám robiť, či s ním zostať a mať to takto do konca života, alebo či si nájsť niekoho s kým zažijem to čo mi chýba
čo by ste robili na mojom mieste vy ? poraďte, som zúfalá

ali1

vsetko sa da ked clovek chce

ako t spominala osobka podomnou,pomocky do postele je uzasna vec na to aby si pre toto ytreidala partnera.Podla mna sa spravis este lepsie aj s pomockami pomocou partnerovej spoluprace ako keby si mala menit kvoli tomu partnera...ak sa s terajsim partnerom milujete,neze mate sa radi,tak by si to asi olutovala....treba trosku fantazie a ono to pojde

xxxy

14 - 15 cm nie je dosť malý ... skôr normál. A predstierať orgazmus je trápne. Treba sa porozprávať a skúšať rôzne polohy a keď Ti nestačí aký je veľký, tak si kúpte nejaké pomôcky do postele.

P.s.: Najhoršie je predstierať orgazmus pred niekým koho miluješ, pretože ten si myslí, že je všetko v poriadku, ale ty ho len o*ebávaš.

adula123

skus mu to povedat a hladajte spolu nejake sposoby aby sa to pacilo aj tebe, prerusujte suloz, povec mu co ma robit, co sa ti paci, spolu sa nejak do toho urcite dostanete ak mu to povies.