Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako si hľadáte/ako ste si našli prácu?

Príspevok v téme: Ako si hľadáte/ako ste si našli prácu?
trilobitka3

Už dlhší čas som bez práce a je to zúfalstvo. Posielate životopisy niekedy len tak do firiem, aj keď nemajú žiadnu ponuku na volné pracovné miesto? Ak áno, zhruba čo tam napíšete? Alebo chodíte od dverí k dverám so životopisom? Lebo ja už neviem ako na to... Posielam len na ponuky čo sú na internete, v novinách, lenže im príde 200 životopisov a väčšinou sa nedostanem ani na pohovor...

Matyo

Treba posielať aj keď neni inzerát! Nájdi si zoznam firiem zo svojho okolia alebo tam kde chceš robiť, napíš si žiadosť a pošli to so životopisom na mail danej firmy. ; )

system

mam podobny problem. Skoncil som skolu a zistil ze neviem robit nic :( na stavbu a spinavu pracu ( v prachu ) ist nechcem, pretoze si poviem ze som nestudoval VS aby som robil poskoka na stavbe. Na profesii v nasom meste je asi 30 ponuk z toho 80% poistovaci agenti :/ zbylit sa a ist do BA alebo do KE ? mozno tam najdem robotku skor ale najst si tam ubytko ktore treba aspon 1. mesiac cvaknut + strava a ak si za ten mesiac nic nenajdem tak prerobim je to risk ale co ine by sa dalo robit ? :P

winki

Ono je dobreé keď pošleš firme list, najprv motivačný, že by si mala záujem o to a to a preto a preto a s tým životopis. Firmy si to vacsinou ukladajú a zvyknú sa ozvať aj po roku keď sa im naskytne príležitosť.

winki

Poviem ti jedno...pokiaľ som študovala práca sa len tak hrnula....odkedy mám titul po pracovných ponukách sa akoby zem zľahla. hm :( Ale klasika, známy, rodina, profesia.sk, a obehať firmy a predajne v tvojej blízkosti.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako si hľadáte/ako ste si našli prácu? - Fórum - ZDRAVIE.sk