Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tabletka PO (skusenosti)

MirkaDT

Skusenost ma asi kazdy, ktoremu sa "postastilo" sa pozabudnut s ochranou. Ja som ju raz pouzila a vsetko dopadlo ako malo. Ale je pravda, ze som bezala do lekarne hned, ziadne cakanie a stresovanie, ci ano alebo nie. Neriskovala som, na tehotenstvo nebol este cas. Takze asi tak.

M 25

ako bella?? :) tak ja isto nemám právo nič mazať a ani dôvod.. áno, tvoje príspevky sú uplne odlišné, ako príspevky ostatných, ale určite ti nič nemažem. aj ked s nimi nesúhlasím ..

(ale zaujímalo by ma, ktorá téma to bola, ked na mna útočíš ...)

fero11111

aj mne mnohokrat zmazali prispevok a vobec netusim preco :) normalka tabletka po moja byvala ju zobrala a dostala sfleku nato kramy takze asi tak

bella12

Matej, máš pravdu. Zakladateľ témy založil ešte jednu ohľadom tabletky po. Týmto sa ospravedlňujem Tebe aj M 25.

Matej

Bella ubezpečujem ťa, že buď si témy mýliš alebo nechápem.. pretože v tejto téme som ti fakt žiadny príspevok nemazal.. a ani nikto iný.. a nemám dôvod ti nehovoriť pravdu..

bella12

Matej, nie nepomýlila, včera som sem prispela a dnes už tu svoj príspevok nevidím. Nemala som v úmysle na nikoho útočiť, mám však skúsenosť z minulosti, keď mi bez vysvetlenia boli príspevky zmazané (na podnet M 25).

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tabletka PO (skusenosti) - Fórum - ZDRAVIE.sk