Nechcem byť OTEC..

Príspevok v téme: Nechcem byť OTEC..
On000

Prosim poradte mi . Mal som sex s priatelkou . A po sexe som zistil ze som mal roztrhany kondom niekde v 1/4 ako som teraz v pomikove. Lebo ako unikli mi aj kvapocky lasky to hadam poznate a ptm hdm nic . Tesne pred vypustenim som ale penis vytiahol . Ale bojim sa ze ci medzi tym neuniklo nieco :/ . Ale moja priatelka nato dostale 4 hodiny kramy . a meskali jej trosku :)

Betka132

Ako sanca ze si ju oplodnil ak dostala hned na to kramy je velmi velmi velmi slaba ale pre pokoj duse kupte si hned tabletku po, pretoze vo vynimocnych pripadoch sa da oplodnit aj cez kramy (ci tesne pred nimi). Stoji to nieco cez 20 euro, trocha vela na jednu tabletku, ale bejby by stalo ovela viac takze sup do lekarne, nepotrebujes recept.

neuveritelne

iste, aj pri sexe su city, ale mozes ich prejavit aj inak - objatim, bozkom, tym ze si s nou a pomahas jej. nemusis pri tom ejakulovat. ale to by si asi nevydrzal, ze? ako dobre to priroda zariadila, ze za uzivanie sa plati. aj narkomani za tie ulety musia tvrdo zaplatit. a sexovat sa ma az vo vaznom vztahu, kedy uz beriem aj tie rizika. alebo aspon pouzivat kondom a predtym ho vyskusat. neviem co si robil, ked sa ti roztrhol, ale muselo to byt dobre drsne. lebo z vymeny citov sa kondomy netrhaju.

On000

NEUVERITELne- toto bolo od teba nepekne . aspon vidiet co si zac. Ako si uzivat kurva ? ... Niekedy nejde o to si len uzit ale vymenit si city ktore clovek citi k tomu druhemu

neuveritelne

vsetci chcu sexovat ale nikto nechce kocikovat. skoda ze tvoji rodicia nepouzili kondom predtym ako ta isli urobit. sex nie je len uzivanie, sex je aj zodpovednost. ked nie si na to pripraveny tak sa radsej zabobid bez sexu, je to spolahlive.

BcMia

otehotnieť sa dá aj z kvapôčok lásky, poznám takých čo sa im to stalo osobne. ale keď už dostala krámy tak tehotná zrejme nebude.