Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ked priatelke zomrie otec..

slnecnica

Netlač na nu, ak nechce rozprávať, nechaj tak. Nehlad na nu smutnými, ľutujúcimi očami. Ak býva (je) sama, skus byť čo najviac s ňou. Aspoň u mňa to bolo takto

0vecka

2 Maoam to je prave problem ja mam mrtne prace a ona ma do septembra volno... mne vzdy pomohlko v tazkych chvilach ze som mal vela prace a nemal som kedy na to nejako moc mysliet...

uvidime do telefonu znela dost ok...

Maoam

0vecka, no tak snad aspon par percent empatie v sebe mat budes, ak ti je blizky INY clovek, ktoreho mas rad, tak si predstav jeho stratu a cca budes vediet, ako sa asi citi...
No hlavne bud jej oporou, ak bola na otca naviazana, tak to je velka bolest :-/.Sice ju bude musiet stravit ona a vyrovnat sa s tym, ale tak mozes pre nu vela urobit si myslim...

Vela robi uz len blizkost vies ako, troska ju pomojkat, opytat sa jej, co pre nu mozes urobit, odbremenit ju trocha vo veciach, myslim tych beznych,lebo smutok berie vela energie...

0vecka

2 Maoam mne tiez bol to v pohode typek... najhorsie je ze ju vobec nechapem ... ja nemam az taky blizky vztah k rodicom...

Maoam

Ty ju musis poznat, vies aka je...aky clovek a ako naraba s emociami.
Najlepsie asi bude, ked sa jej opytas, co pre nu mozes urobit a co by jej pomohlo, keby si urobil.
Mozno nemusis hovorit nic, staci, ked budes pri nej, budes jej oporou...

Skus jej dat najavo, ze ti na nej zalezi.

A to,a ko sa kto vyrovnava so stratou a zialom, je rozdielne. Jedni sa potrebuju vyrozpravat, vyplakat, dalsi chcu byt sami, dalsi sa vrhnu do aktivit, potrebuju vypadnut von, zmenit priestor...

Je mi to luto, co sa stalo.

winki

No to závisí od nej aká je. Niektorí potrebujú vypadnúť a robiť iné veci. Iní sa s tým vysporiadajú sami doma a sami so sebou.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ked priatelke zomrie otec.. - Fórum - ZDRAVIE.sk