BOZKAVANIE

Príspevok v téme: BOZKAVANIE
karotka

Ahojte! asi si pomyslite ze som trafena,ale budem mat coskoro 18 a este som sa nikdy nebozkavala. Nehovorim ze chlapci o mna zaujem nemaju.Ale ja som donedavna nestretla este takeho s ktorym by som chcela riesit nieco viac. Takze ani bozkavanie nebolo. Ale teraz som takeho spoznala a velmi sa bojim ze spozna ze to neviem....poradte prosim! :(

karotka

tutu...a ty..nezufaj..musis hladat na spravnych miestach..lebo nas co nepijeme,nefajcime,nedrogujeme je viac...len treba hladat..urcite nie po puboch a podobnych miestach..tymto nijako nechcem urazit tie z vas co tam chodia... :)

karotka

fakt vam dakujem za vsetky komenty a rady...ste mi dodali odvahy a uz sa necitim tak nanic ako pred tym...tak snad to dopadne fajn...vsak uvidim... :)

gabiiiii

ahoj:) aj ja som mala henten problem fakt som sa ho dost obavala...kazdy mi daval rady ze to pojde samo ze prvy bozk je nieco uzasne a tak to stale dookola...ja ti poradim len jedno, nebozkavaj sa s niekym koho nemas na 100000% rada!!! ja som to spravila v 14 a lutujem to. velmi to lutujem!!! pa

adelka2

Tutu nezufaj,skus si najst babu na pokeci mne sa tak podarilo najst si toho praveho a tiez som bola kedysi taka zufala ako ty.

sabi

Aspoň vidiš aký negatívny vplyv majú média na názory mládeže o sexe a všetkom čo s tým súvisi.Mala by si byť hrdá na to, že si taká čistá a podceňovanie u Teba nie je na mieste. Ono to všetko príde samo a ešte sa budeš čudovať aké tajomstvá vášne sa v Tebe ukrývajú, len sa nepodceňuj!Držím Ti prsty!

tutu

Ja mám 22 ešte som sa nikdy nebozkával. Dosť zlé, už prišiel čas kedy ma to vážne hneva a keď nesplaším toto leto nejakú babu čo nepije a nefetuje tak asi zostanem panicom do konca života... :(

poli

Dúfam,že ti to dopadne dobre,tak vidíš nie si prvá a ani posledná. Fakt bude všetko vpohode.Ak je to spravný chalan tak to pochopí ak nie tak nestojí za to.......držím palce.........pa

sofija

tak mu povedz ze si sa este nebozkavala,to urcite pochopi skor ako by si sa mala hrat na skusenu a nevediet ani trt