úzkosť

damaxy

Dufam tiez ,ze bude na tejto teme skutocne rec o uzkosti a PP a depresii a o vsetkom co spolu suvisi.Nech tu nachadzame pokoj,rady a hlavne pribehy s dobrym koncom A k tomu nejake navody a presvedcenie,ze sa to da,lebo sa to da.Niekedy to trva dlhsie,niekedy sa zda ,ze to asi ani neskonci.Ale verte mile navstevnicky nahodne,ci trvale,ze vsetko ma svoj koniec.Kedysi ked som prisla na temu uzkost som aj povedala,ze mna tato choroba posilnila a otvorila mi oci-dokoran.Tak ked uz postihla aj vas ostatne tiez vam zelam ,aby do vasho zivota priniesla iny pohlad.Niekedy staci urobit len maly obrat pripadne trochu si presadnut a veci zmenia svoju tvar.No ako pri vsetkom sa pripravte na cestu dlhu ale vitaznu.

Kachita

Aj ja sa velmi tesim, ze ste mi dali echo na stranku, kde sa o tom pise vazne. Vzdy ma úkludni, ked viem, e nie som sama.

tish

janka (a ostatni), v starsich prispevkoch by si nasla vela hodnotnych rad a pribehov, teraz to uz naozaj nie je co byvalo, preto mozno nezaskodi osviezit to a akoby zacat odznova. ja som s tym co navrhla damaxy tiez suhlasila, len navrhla by som trosku upravit nazov ale samozrejme jeto len napad.

tereza1978

dakujem ti nokia urobila si to co ja som zo dna na den odkladala.dufam ze tu budu len prakticke veci okolo uzkosti a pp a ze sa to nezvrtne na pokec.leli ja ked pridem ako nova do forumu o uzkosti tak sa chcem dozvediet ake maju ini priznaky,ako si dokazu pomoct a z toho sa budem ucit.myslim ze to ze svieti slniecko mi moc nepomoze. a dufam len ze toto moje vyjadrenie je posledne pisanie od veci.

leli

ludom ktori tam chodia tema uzkost velmi pomohla, vsetko sa tam preberalo x-krat co sa tyka PP, snazime sa pomahat jeden druhemu...a podporovat sa a ked niekto pride vzdy radi pomozeme, predame skusenosti, takze je to o pomahani si...clovek si rad precita ked je niekomu dobre, ze sa lepsie citi...ak ma zly den, taktiez to tam napise...aj to je boj proti PP!!!

janka

ahoj nokia,sla som na zdravie,ze si nieco omrknem k uzkosti a pnickej poruche.ostala som velmi sklamana,ked som zistila,ze pod temou sa len keca o pocasi,je to dost blbe,ved maju vlastne maily,tak si mozu pisat,ci chatovat.skusu mrknut na www.porada.sk klik na zdravie a klik na panicku poruchu,je tam kopec veci.